Indywidualne wyniki egzaminu maturalnego będą dostępne w systemie ZIU
8 lipca 2025r.
od godziny 08:30
Obowiązują loginy i hasła przekazane w bieżącym roku zdającym. Należy wejść na stronę https://wyniki.edu.pl, a następnie zalogować się wprowadzając login i hasło lub wybrać inny sposób logowania: profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną.
Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w szkole 8 lipca 2025 r. (wtorek) od godziny 10.00 do 16.00 w gabinecie wicedyrektora szkoły p. Justyny Radau.
Przy odbiorze dokumentu należy okazać się dokumentem tożsamości. W przypadku braku możliwości odbioru świadectwa można upoważnić inną osobę do odbioru świadectwa (druk w załączniku).
Załącznik: Upoważnienie do odbioru świadectwa
Absolwenci, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych, a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:
- część pisemna egzaminu poprawkowego matury przewidziana jest na 19 sierpnia 2025 r. (wtorek) o godz. 09:00, natomiast część ustna 20 sierpnia 2025r. (środa). Egzamin poprawkowy matury zostanie przeprowadzony w szkole, w której zdający przystąpił do egzaminu maturalnego w maju br.
Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 15 lipca br. Oświadczenia o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (druk do pobrania w sekretariacie szkoły).
Wyniki matur poprawkowych zostaną opublikowane online w systemie ZIU - 10.09.2025r.
Justyna Radau - wicedyrektor CEZiU"Kopernik"

W okresie od października 2024r. do końca maja 2025r. uczniowie klasy 1TE realizowali projekt międzynarodowy eTwinning nt. „Teenager und ihre Welt der Werte” („Młodzież i jej świat wartości”). Do projektu przystąpiło 9 szkół, w tym: z Polski, z Grecji, z Włoch, z Czech oraz z Turcji.
Uczniowie mieli okazję zastanowić się nad ważnymi dla nich wartościami i porównać je z wartościami rówieśników z innych krajów europejskich. eTwinning to platforma, która umożliwia młodzieży rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, kreatywności oraz wykorzystywanie technologii w procesie uczenia się i współpracy z innymi uczniami z różnych krajów.
Uczniowie wraz z wychowawcą w dniu zakończenia roku szkolnego proszeni są o przybycie na halę sportową o godz. 8.45. Obowiązuje strój galaowy.
Serdecznie zapraszamy!

Gdy pasja spotyka się z wiedzą, a innowacja z codzienną pracą w szkole – dzieją się rzeczy wielkie. Tak właśnie było w przypadku Hanny Paź, nauczycielki chemii i fizyki w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie, która została uhonorowana podczas gali finałowej prestiżowego Konkursu „Innowacyjne metody pracy z uczniem w szkole branżowej”.
Wydarzenie odbyło się w reprezentacyjnym Gmachu Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej, a nagrody wręczali osobiście:
🎓 Mazowiecki Kurator Oświaty – Wioletta Krzyżanowska
🎓 Mazowiecki Wicekurator Oświaty – Artur Nawrot
To nie była zwykła gala – to była laurka dla nauczycieli z misją, którzy każdego dnia zmieniają oblicze edukacji zawodowej w Polsce. Wśród nich – z ogromną dumą – znalazła się reprezentantka Wyszkowa.
🔬 „Zobaczyć, zbadać, zrozumieć” – nauka, która zostaje w głowie i sercu
Pani Hanna Paź zaprezentowała podczas konkursu własny, autorski projekt edukacyjny pt. „Zobaczyć, zbadać, zrozumieć”. To nowatorska metoda nauczania, w której uczniowie uczą się nie poprzez podręcznik, lecz przez doświadczenie, działanie i odkrywanie.
Dzięki temu chemia i fizyka – przedmioty często uznawane za trudne – stają się fascynującą przygodą, która angażuje młodzież, pobudza ich ciekawość i rozwija umiejętności potrzebne w codziennym życiu i pracy zawodowej.
Projekt pani Hanny to dowód na to, że edukacja zawodowa może być nowoczesna, inspirująca i pełna serca.

27 maja 2025 roku w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” odbyła się konferencja pod hasłem „Świadoma konsumpcja”, połączona z podsumowaniem międzynarodowych mobilności uczniów i nauczycieli, zrealizowanych w ramach przyznanej szkole akredytacji programu Erasmus+ w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.
Czytaj więcej: Z „Kopernika” na europejskie ścieżki kariery – o świadomej konsumpcji i Erasmus+