ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

od poniedziałku, 26 października br. szkoła przechodzi w tryb nauki zdalnej. 

Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, szkoła zorganizuje nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów szkolnych).

Od poniedziałku zacznie obowiązywać nowy plan zajęć, według którego będą obywały sie wszystkie zajęcia w trybie zdalnym.

Życzymy powodzenia i  dużo zdrowia

Dyrekcja CEZiU Kopernik :)

Zapraszam do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów.

Zakup masztów i flag dla każdej z gmin.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcam do tego, aby również nasza szkoła stała się częścią tego przedsięwzięcia.

Czytaj więcej: „Pod biało – czerwoną” 

To już VI edycja projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WM 2014-2020. W tym roku stypendystami marszałka ma szansę zostać 519 mazowieckich uczniów. Każdy z nich otrzyma w roku szkolnym 2020/2021 stypendium w wysokości ok. 5 000 zł. Uczniowie dzięki stypendium będą mogli uczestniczyć w zajęciach pozaszkolnych, w tym w szkoleniach, kursach zawodowych, kursach przygotowawczych, kwalifikacyjnych i doskonalących oraz kursach językowych. Dodatkowo będą mieli możliwość udziału w konferencjach, seminariach, obozach naukowych, wycieczkach edukacyjnych i innych wydarzeniach poszerzających wiedzę, rozwijających zdolności i umiejętności ucznia w zakresie kierunku rozwoju zawodowego.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad, procedur i realizacji projektu dostępne są na stronie internetowej: https://stypendiazawodowe.oeiizk.waw.pl/

Bardzo proszę osoby zainteresowane, aby zgłaszały się do pani J. Czembrowskiej.

Drodzy rodzice i uczniowie,
o
d poniedziałku 19 października Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik przechodzi w tryb nauczania hybrydowego.
Szczegółowe informacje na temat naucznia zostaną przekazane przez wychowawców klas, za pomocą dziennika elektronicznego.

Życzenia zdrowia i wytrwałości
przesyła Dyrekcja Szkoły

"Zacną rzeczą jest uczyć się,

lecz jeszcze zacniejszą – nauczać". Mark Twain 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzę zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w procesie nauczania i wychowania oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
W tym uroczystym dniu przekazuję wyrazy uznania za trud wkładany w kształtowanie osobowości i postaw młodego pokolenia. Niech pomyślność w życiu osobistym Państwu sprzyja, a pasja przekazywania wiedzy towarzyszy  każdego dnia.
 
Dyrektor CEZiU "Kopernik"

Od piątku 16.10.2020 r. w sali do sportów walki w Centrum Kształcenia Zawodowego będą odbywały się nowe zajęcia sportowe. Sztuki walki, bo o nich mowa, będą się odbywały bezpłatnie dla wszystkich ubezpieczonych uczniów CEZiU Kopernik. Start: godzina 14:25.

Treningi poprowadzi wieloletni zawodnik kickboxingu, Wicemistrz świata K-1, zawodowy Mistrz Polski K-1, a teraz również trener przygotowania motorycznego, nauczyciel wf, instruktor kickboxingu - Piotr Trześniewski.

Czytaj więcej: Sztuki walki w CEZiU "Kopernik"

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa