Kalendarium CEZiU

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

od poniedziałku, 26 października br. szkoła przechodzi w tryb nauki zdalnej.

Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, szkoła zorganizuje nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów szkolnych).

Od poniedziałku zacznie obowiązywać nowy plan zajęć, według którego będą obywały sie wszystkie zajęcia w trybie zdalnym.

Życzymy powodzenia i  dużo zdrowia

Dyrekcja CEZiU Kopernik :)

Zapraszam do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”, realizowanego pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów.

Zakup masztów i flag dla każdej z gmin.

Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Zachęcam do tego, aby również nasza szkoła stała się częścią tego przedsięwzięcia.

Czytaj więcej: „Pod biało – czerwoną”

To już VI edycja projektu „Mazowsze – stypendia dla uczniów szkół zawodowych” realizowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WM 2014-2020. W tym roku stypendystami marszałka ma szansę zostać 519 mazowieckich uczniów. Każdy z nich otrzyma w roku szkolnym 2020/2021 stypendium w wysokości ok. 5 000 zł. Uczniowie dzięki stypendium będą mogli uczestniczyć w zajęciach pozaszkolnych, w tym w szkoleniach, kursach zawodowych, kursach przygotowawczych, kwalifikacyjnych i doskonalących oraz kursach językowych. Dodatkowo będą mieli możliwość udziału w konferencjach, seminariach, obozach naukowych, wycieczkach edukacyjnych i innych wydarzeniach poszerzających wiedzę, rozwijających zdolności i umiejętności ucznia w zakresie kierunku rozwoju zawodowego.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad, procedur i realizacji projektu dostępne są na stronie internetowej: https://stypendiazawodowe.oeiizk.waw.pl/

Bardzo proszę osoby zainteresowane, aby zgłaszały się do pani J. Czembrowskiej.

Drodzy rodzice i uczniowie,
o
d poniedziałku 19 października Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik przechodzi w tryb nauczania hybrydowego.
Szczegółowe informacje na temat naucznia zostaną przekazane przez wychowawców klas, za pomocą dziennika elektronicznego.

Życzenia zdrowia i wytrwałości
przesyła Dyrekcja Szkoły

"Zacną rzeczą jest uczyć się,

lecz jeszcze zacniejszą – nauczać". Mark Twain

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty życzę zdrowia, pogody ducha, wytrwałości w procesie nauczania i wychowania oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.
W tym uroczystym dniu przekazuję wyrazy uznania za trud wkładany w kształtowanie osobowości i postaw młodego pokolenia. Niech pomyślność w życiu osobistym Państwu sprzyja, a pasja przekazywania wiedzy towarzyszy  każdego dnia.

Dyrektor CEZiU "Kopernik"

Od piątku 16.10.2020 r. w sali do sportów walki w Centrum Kształcenia Zawodowego będą odbywały się nowe zajęcia sportowe. Sztuki walki, bo o nich mowa, będą się odbywały bezpłatnie dla wszystkich ubezpieczonych uczniów CEZiU Kopernik. Start: godzina 14:25.

Treningi poprowadzi wieloletni zawodnik kickboxingu, Wicemistrz świata K-1, zawodowy Mistrz Polski K-1, a teraz również trener przygotowania motorycznego, nauczyciel wf, instruktor kickboxingu - Piotr Trześniewski.

Czytaj więcej: Sztuki walki w CEZiU "Kopernik"