ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Znajdź

Hymn

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

Zapraszamy do udziału w Konkursie "Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym". Konkurs realizowany jest w ramach programu „Moje finanse”, którego celem jest wzrost poziomu wiedzy ekonomiczno-finansowej oraz poziomu umiejętności uczniów w zakresie przedsiębiorczości, a także rozwijanie kompetencji społecznych.

Czytaj więcej: "Konkurs Przedsiębiorczy na Rynku Finansowym"

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę, powtórzyć do egzaminu? Skorzystaj z linku do serwisu: https://www.testy.egzaminzawodowy.info/

W serwisie dostępne są testy pisemne, arkusze praktyczne, oraz przykładowe rozwiązania z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie opracowane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną. Baza materiałów jest na bieżąco aktualizowana.

Dostęp do materiałów jest BEZPŁATNY. Testy można rozwiązywać bezpośrednio na stronie (online) lub pobierać na swój komputer (np. do wydruku). Możliwe jest także generowanie losowych zestawów pytań.

Życzymy powodzenia na egzaminie!

Zachęcamy całą naszą społeczność szkolną do wsparcia wyszkowskiej licytacji 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Jak można to zrobić? 

 

  • Na licytację mogą być przekazane przedmioty bądź usługi. 
  • Przedmioty przynosimy do pokoju 144 Urzędu Miejskiego w Wyszkowie ( Aleja Róż 2) do 28 grudnia.
  • Licytacja wyszkowskich serduszek ora przedmiotów odbędzie się częściowo na platformie Allegro oraz podczas transmisji online 31 stycznia 2021 roku.

Pomaganie jest proste !!!

 

JAK ZMOTYWOWAĆ SIĘ DO NAUKI?

Chcesz przyswoić większą partię materiału lub zbliża się wystawianie ocen semestralnych, ważny sprawdzian lub egzamin, ale z jakiegoś powodu nie możesz się zmotywować? Czy obecnie, w czasie nauki zdalnej, zmagasz się ze znalezieniem motywacji potrzebnej do podjęcia działania i rozpoczęcia nauki? Poznaj kilka prostych sposobów, które (mam nadzieję), pomogą Ci zmotywować się do nauki, przyswoić dużą partię materiału czy zaliczyć dowolny egzamin.

Czytaj więcej: Jak zmotywować się do nauki?

Zachęcamy całą społeczność KOPERNIKA do wzięcia udziału w akcji Nakarm psa z OLX. Akcja trwa do 16 grudnia. Za każdego nakarmionego psa, OLX wyśle do schroniska 20 kg karmy.

Klikamy w link  nakarm psa  i karmimiy pieski.

 

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa