ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Znajdź

Hymn

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

Organizatorem konkursu Międzyszkolnego Konkursu Tańca "Dance ma sens" jest Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Fundacji Primus im. Roberta Schumana w Warszawie. Informacje o konkursie na stronie: https://primus.com.pl/index.php/tradycje/dance-ma-sens

Link do regulaminu: regulamin

W konkursie mogą uczestniczyć SOLIŚCI w 3 kategoriach tanecznych: street dance, disco dance, jazz / contemporary.

Zgłoszenia uczestników dokonuje szkoła poprzez nauczyciela - opiekuna uczestnika do dnia 16.04.2021r.

Droga Dyrekcjo, Nauczyciele i Uczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie!
Zapraszamy serdecznie do przeżycia zdalnych Rekolekcji Wielkopostnych.
Zostały one poprowadzone na skalę diecezjalną w dniach od 17 do 19 marca br. przez duszpasterzy Centrum Ewangelizacji Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej (centrumewangelizacji.pl).
Korzystając z ich serdeczności mamy możliwość wspólnego zatrzymania się nad tajemnicą śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

Czytaj więcej: Rekolekcje Wielkopostne

 W związku z ustanowieniem przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2021 Rokiem Cypriana Kamila Norwida zapraszamy do udziału w Konkursie Literacko-Artystycznym "Białe kwiaty (II)", którego organizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie.
Na konkurs „Białe kwiaty (II)” składają się trzy kategorie konkursowe: konkurs literacki, konkurs plastyczny i konkurs fotograficzny.

Czytaj więcej: Konkurs Literacko-Artystyczny "Białe kwiaty"

Drodzy uczniowie mamy dla was małe zadanie. Będzie to przygotowanie zdrowego śniadania, przekąski, obiadu, bądź kolacji z tego co macie w kuchni!

Wychowanie fizyczne to nie tylko ruch, ale również prawidłowe i zdrowe odżywianie. Zdjęcia z pysznymi potrawami prosimy o przesyłanie do swoich nauczycieli wychowania fizycznego za pośrednictwem aplikacji TEAMS. Za prace uczniowie otrzymają oceny. Konkurs trwa do 31 marca.

Czekamy na fotorelacje.

Nauczyciele wychowania fizycznego

 Uczniowie CEZiU "Kopernik" wzięli udział w ogólnopolskich konkursach plastycznych i literackich.
 Zapraszamy do zapoznania się z pracami konkursowymi uczniów w galerii. Wyniki konkursów ogólnopolskich zostaną ogłoszone w kwietniu.
 
 
Uczniowie wzięli udział w 3 konkursach:
1. Konkurs plastyczny "Jedyny taki dziennik"
Założeniem konkursu było wykonanie ilustracji do wybranego fragmentu Dziennika Jadwigi Ankiewicz spośród dostępnych na Facebooku i na stronie Muzeum w Majdanku.

Czytaj więcej: Galeria prac - konkursy plastyczne