ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Znajdź

Hymn

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

 

Gdyby śmierci nie było, nikt z nas by już nie żył. Przemijamy jak wszystko, by w ten sposób przetrwać.

Jan Twardowski

 

Łącząc się w żałobie i smutku po śmierci Cezarego Czarneckiego, ucznia klasy II TLp składamy kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie.

 

Dyrekcja, wychowawca,

koleżanki i koledzy z klasy II TLp,

grono pedagogiczne oraz społeczność CEZiU Kopernik

Wyniki zdających, którzy w roku szkolnym 2020/2021 przystępowali do egzaminu maturalnego  będą udostępniane 5 lipca 2021 r. po godzinie 8.00w systemie ZIU (https://wyniki.edu.pl).

Aby zobaczyć wyniki w ZIU, należy zalogować się do systemu za pomocą otrzymanego loginu i hasła. Po zalogowaniu można zmienić hasło.

Termin poprawkowy:
1) Do egzaminu maturalnego w terminie poprawkowym może przystąpić absolwent, który nie zdał egzaminu wyłącznie z jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej, pod warunkiem że przystąpił do wszystkich egzaminów z przedmiotów obowiązkowych w części pisemnej i żaden z tych egzaminów nie został mu unieważniony.

2) Absolwent w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników egzaminu maturalnego (nie później niż do 12 lipca 2021 r.) składa przewodniczącemu zespołu egzaminacyjnego pisemne oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym (załącznik 7_2314), zgodnie z deklaracją ostateczną.

załącznik 7_2314

3) Deklaracje należy składać w sekretariacie szkoły.

 

 

Wszystkie informacje nt. programu oraz materiały do pobrania i instrukcje jak złożyć wniosek - dla rodzica, dyrektora placówki opiekuńczej, opiekuna czy dorosłego ucznia znajdują się na naszej stronie internetowej www.zus.pl pod adresem  Program Dobry Start - ZUS

Instrukcje:

Filmy instruktażowe:

25 czerwca 2021r. oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. O godzinie 9.00 uczniowie spotkali się z wychowawcami i odebrali świadectwa, dyplomy za pracę na rzecz szkoły i środowiska lokalnego, za udział w zawodach sportowych oraz konkursach przedmiotowych. O godzinie 9.45 rozpoczęła się oficjalna część zakończenia roku szkolnego, w której wzięli udział wyróżnieni uczniowie i trójki klasowe.

Podczas uroczystości podsumowano pracę społeczności szkolnej, zostały wręczone nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce oraz pożegnano uczniów klas trzecich Szkoły Branżowej I Stopnia.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniach 1-3 czerwca odbył się FINAŁ CEZiU MCE Showndown 2021 zorganizowany przez Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. W turnieju wzięło 13 drużyn z powiatu wyszkowskiego. Rywalizacja sportowa i współzawodnictwo sportów elektronicznych cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczniowie realizując swoje pasje poszerzali wiedzę i rozwijali kompetencje miękkie.

Czytaj więcej: FINAŁ CEZiU MCE Showndown 2021 

10 czerwca 2021 r. był dniem szczególnym dla społeczności CEZiU "Kopernik". Obchodziliśmy rocznicę nadania szkole imienia Mikołaja Kopernika. Uroczystość była połączona z IV Mitingiem lekkoatletycznym. Tradycyjnie, obchody rozpoczęły się na placu apelowym o godz.9.00.

Oficjalna część uroczystości rozpoczęła się od złożenia kwiatów pod płytą Mikołaja Kopernika, przypomnienia życia i twórczości Mikołaja Kopernika. W przemówieniu inauguracyjnym wicedyrektor CEZiU "Kopernik" Sylwia Kulesza przypomniała historię nadania imienia Mikołaja Kopernika i symbolikę logo szkoły. W dalszej części obchodów odbyły się konkursy: Konkurs plastyczny Mikołaj Kopernik 2.0, Quiz „Jeden z dziesięciu” - Mikołaj Kopernik na sportowo! i Konkurs karaoke – Muzyka wszechświata.

Czytaj więcej: Święto Szkoły i IV Miting Lekkoatletyczny

Z okazji Święta naszej Szkoły warto odświeżyć sobie wiadomości o naszym patronie, dlatego zajrzyj na stronę:

Mikołaj Kopernik - www.know-howhistoria.pl

A to złote myśli wypowiedziane przez naszego patrona:

„Próżnowaniem poniża się dary natury.”

„Nie ma obowiązków większych nad obowiązek względem ojczyzny, dla której nawet życie należy poświęcić.”

„Nic piękniejszego nad niebo, które przecież ogarnia wszystko, co piękne.”

Czytaj więcej: Mikołaj Kopernik „w pigułce”