Kalendarium CEZiU

tabliczka uwaga obiekt m 18376

DRODZY UCZNIOWIE !!!

Wiemy, że nie są Wam obojętne losy drugiego człowieka. Zawsze jesteście otwarci i zaangażowani w niesieniu pomocy innym. Pani Marta Kostrzewa, krewna ucznia z naszej szkoły, liczy na Waszą pomoc i wsparcie. Potrzebna jest jej do przeszczepu bardzo rzadka grupa krwi oraz płytki krwi AB RhD - (krew MINUS i fenotyp M-).

20 stycznia 2022 roku możecie oddać dowolną grupę krwi w ambulansie przy ul. Geodetów 45 (WOSiR) ze wskazaniem na: Marta Kostrzewa Instytut Hematologii i Transfuzjologii Klinika Transplantacji Komórek Krwiotwórczych ul. Indiry Gandhi 14

Warszawa Zachęcamy pełnoletnich uczniów naszej szkoły do wsparcia akcji swoją kroplą krwi. Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie się do Pani Katarzyny Prosińskiej.

ODDAJĄC KREW, RATUJESZ ŻYCIE!

1Podczas zajęć praktycznych w pracowni samochodowej uczniowie klas Technikum Pojazdów Samochodowych uczestniczą w innowacjach pedagogicznych dotyczących bardzo nowoczesnych technologii stosowanych w samochodach. Na zajęciach dzięki specjalistycznemu wyposażeniu pracowni uczniowie poznają systemy kalibracji kamer i radarów samochodowych.

Czytaj więcej: Technologia przyszłości

119 grudnia, w niedzielę, na Placu Miejskim odbyła się symboliczna Wigilia Miejska, na którą zaprosili gmina Wyszków i Klub Przyjaciół Wyszkowa.
Życzenia zebranym złożyli burmistrz Grzegorz Nowosielski, wicestarosta Leszek Marszał oraz prezes Klubu Przyjaciół Wyszkowa Adam Mróz. Grzegorz Nowosielski przypomniał, że Wigilia Miejska 19 grudnia odbyła się po roku przerwy związanej z epidemią.

Czytaj więcej: Wigilia Miejska

IMG 6635Tradycją naszej szkoły jest spotkanie opłatkowe klas wojskowych. Uroczysty apel rozpoczął się od meldunku kadet Mai Łotarskiej o gotowości klas do apelu. Następnie pani dyrektor Monika Kluczek przywitała wszystkich uczestników spotkania opłatkowego i złożyła życzenia świąteczne, aby nadchodzące święta były dla nas czasem spędzonym w gronie najważniejszych osób, aby ten ważny czas upłynął w spokoju i radości ze Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej: Spotkanie opłatkowe klas wojskowych