Telefoniczna rejestracja

od 01.07.2020r.

w godzinach 9:00 - 13:00

tel. 663 653 848

(skierowania do lekarza medycyny pracy będą wydawane
od 31.07.2020r. do 04.08.2020r.)

Terminy badań w CEZiU Kopernik:

14.08.2020r. (piątek)

17.08.2020r. (poniedziałek)

18.08.2020r. (wtorek)

19.08.2020r. (środa)

:)

Uzyskane wyniki ze świadectwa ukończenia szkoły podstawowej wpisz do wniosku elektronicznego !!!

Termin uzupełniania wniosku elektronicznego:
26.06.2020r. - 10.07.2020r.

Dostarcz oryginalne świadectwo ukończenia szkoły podstawowej do szkoły I wyboru.

Przypominamy o przestrzeganiu wszystkich obowiązujących zasad związnych z indywidualną ochroną przeciwwirusową.

POWODZENIA :)

26 czerwca odbyło się zakończenie roku szkolnego 2019/2020 w CEZiU "Kopernik". Uczniowie spotkali się z wychowawcami i otrzymali świadectwa ukończenia szkoły.

Szanowni Państwo,

czas wytężonej pracy w tym roku szkolnym dobiegł końca. Zakończenie roku szkolnego to kolejny krok w dorosłość. Nauka jest bardzo ważna bo daje wiedzę, poszerza horyzonty myślowe. Inne działania i inicjatywy realizowane w szkole rozwijają społecznie i dają możliwość kontaktu z otoczeniem bliższym i dalszym, uwrażliwiają na drugiego człowieka, pozwalają poznać świat.

Gratuluję uczniom z najlepszymi wynikami w nauce: Wiktorii Cichowskiej kl. I TLg, Darii Pękul kl. II TL, Oldze Kaczmarczyk kl. III TH i Mateuszowi Małaszkowi kl. 2 LBP.

Szanowni uczniowie, niech Wasze osiągnięcia jak również plany będą dla Was źródłem radości, spełniania marzeń. Rozpoczynające się wakacje wykorzystajcie racjonalnie, radośnie.

Koleżanki i koledzy pedagodzy, przyjmijcie wyrazy uznania i szacunku za Waszą pracę i odpowiedzialną misję w kształtowaniu postaw młodych ludzi.

Czytaj więcej: Do zobaczenia we wrześniu!

Klasy mundurowe w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie wspólnie z Panią dyrektor, wychowawcami i instruktorami dziękują za nominację Starostwu Powiatowemu w Wyszkowie do akcji #GaszynChallenge. Nasze pompki dedykujemy Kubie i pani Ewie Łagowskiej. Podejmujemy wyzwanie!

Czytaj więcej: #GaszynChallenge

Koronawirus odmienił życie praktycznie wszystkich. W tej trudnej sytuacji społeczeństwo okazało dużą solidarność, a wiele osób angażuje się w pomoc osobom starszym i chorym.

Jest wiele możliwości społecznego zaangażowania. Wolontariusze KOPERNIKA w okresie pandemii pomagają osobom, które ze względu na wiek czy stan zdrowia nie poradzą sobie same. Młodzież pomaga robić zakupy i dostarcza je seniorom, osobom chorym czy przebywającym na kwarantannie.

Czytaj więcej: Wolontariusze KOPERNIKA niosą pomoc podczas COVID-19

Od 2008 roku w naszej szkole świętujemy uroczyście dzień nadania imienia Mikołaja Kopernika. W tym roku szkolnym  29 maja obchodzimy Święto Szkoły.

To już 12 rok patronatu Mikołaja Kopernika nad naszą szkołą.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przypomni  jak świętowaliśmy w szkole dzień patrona od 2008 roku do dzisiaj.

Święto Szkoły 2008-2019 - wspomnień czar

Społeczność szkolna CEZiU "Kopernik" zaśpiewała hymn szkoły i wykonała selfie z życzeniami dla Mikołaja Kopernika.

# CEZiU "Kopernik"- Święto Szkoły 2020

Czytaj więcej: #Święto Szkoły 2020