Wytyczne CKE MEN i GIS plakat

Od 2008 roku w naszej szkole świętujemy uroczyście dzień nadania imienia Mikołaja Kopernika. W tym roku szkolnym  29 maja obchodzimy Święto Szkoły.

To już 12 rok patronatu Mikołaja Kopernika nad naszą szkołą.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który przypomni  jak świętowaliśmy w szkole dzień patrona od 2008 roku do dzisiaj.

Święto Szkoły 2008-2019 - wspomnień czar

Społeczność szkolna CEZiU "Kopernik" zaśpiewała hymn szkoły i wykonała selfie z życzeniami dla Mikołaja Kopernika.

# CEZiU "Kopernik"- Święto Szkoły 2020

Czytaj więcej: #Święto Szkoły 2020

27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego.

Święto obchodzimy od 2000 roku, kiedy Sejm RP postanowił upamiętnić pierwsze wybory samorządowe z 27 maja 1990 roku. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ustanawiając święto samorządu terytorialnego wyraził uznanie i szacunek wszystkim osobom, które przyczyniły się do jego powstania i działalności. Jest to całkiem pokaźne grono: radni, wójtowie gmin, burmistrzowie i prezydenci miast, starostowie i marszałkowie, pracownicy samorządowi, członkowie związków i stowarzyszeń samorządowych.

Czytaj więcej: 27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego

Drodzy uczniowie !

Od 26 maja 2020 r. zostaje otwarta biblioteka szkolna. Pamiętając jednak o wciąż istniejącym zagrożeniu epidemiologicznym, wprowadzone zostały nowe zasady korzystania, które pomogą nam wszystkim zachować bezpieczeństwo.

Regulamin funkcjonowania biblioteki zamieszczony jest w zakładce wydarzenia biblioteczne. Proszę o zapozananie się!

Dnia 29 maiusa roku pańskiego 2020 wyznaczonym wiadomym czynimy, że w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, w grodzie Wyszkowie, communitatis scholaris święto nadania imienia Mikołaja Kopernika uczci. By tradycji zadość uczynić świętować będzie pospołu.

Z okazji Święta Szkoły odbędą się  konkursy i przedsięwzięcia. Do udziału zapraszamy całą społeczność szkolną.

Szczegółowe informacje o planowanych działaniach w ramach obchodów Święta Szkoły  są zamieszczone na stronie dziennika elektronicznego w Informacjach.

Konspirator, bojownik o niepodległość, wybitny mąż stanu, ojciec wolnej Polski. Marszałek Józef Piłsudski zmarł 12 maja 1935 roku w Belwederze o godz. 20.45. Spoczął na Wawelu. Serce zaś w pierwszą rocznicę śmierci, zgodnie z jego ostatnią wolą, złożono w grobie jego matki na wileńskim cmentarzu na Rossie. Jego pogrzeb stał się ogromną manifestacją narodową Polaków.

Czytaj więcej: 85 LAT TEMU ZMARŁ MARSZAŁEK JÓZEF PIŁSUDSKI