ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Znajdź

Hymn

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

12 grudnia 2019r. odbyła się uroczystość podsumowująca staże zagraniczne uczniów CEZiU "Kopernik" w ramach projektu Erasmus+ "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności". Uroczystość prowadziły uczestniczki staży Natalia Kowalczyk i Olga Kaczmarczyk. Gościem był Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego Pan Leszek Marszał.

Grupa aż 64 uczniów odbyła staże zagraniczne w 4 krajach: Bułgarii, Włoszech, Irlandii i Hiszpanii. Projekt praktyk zagranicznych realizowali uczniowie ze wszystkich kierunków technicznych w CEZiU "Kopernik". Młodzież zdobywała doświadczenie zawodowe na europejskim rynku pracy i kształciła swoje umiejętności w różnych obszarach.

Czytaj więcej: Podsumowanie staży zagranicznych Erasmus+ 2019

W ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" 16 uczniów CEZiU "Kopernik" uczestniczyło w stażu zagranicznym w Hiszpanii, w mieście Malaga. Przez trzy tygodnie, od 02.09.2019 r. do 20.09.2019 r. uczniowie technikum pojazdów samochodowych, logistycznego, spedycyjnego, elektrycznego, informatycznego oraz handlowego doskonalili swoje umiejętności zawodowe i zdobywali nowe doświadczenia w hiszpańskich firmach.

Czytaj więcej: Staż zawodowy w Maladze 2019

W ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" 16 uczniów CEZiU "Kopernik" uczestniczyło w stażu zagranicznym w Irlandii, w mieście Cork. Od 19.08.2019r. do 6.09.2019r. stażyści z technikum logistycznego, elektrycznego, informatycznego i technikum pojazdów samochodowych przez 3 tygodnie doskonalili umiejętności zawodowe i zdobywali doświadczenie w irlandzkich firmach.

W czasie praktyk doskonalili również umiejętności językowe i społeczne, komunikację interpersonalną. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy i życiu codziennym u rodzin, u których byli zakwaterowani. Codzienne obcowanie z pracodawcami i pracownikami sprzyjało poznaniu irlandzkich zwyczajów.

Czytaj więcej: Staż zawodowy w Irlandii 2019

W dniu 12.06.2019 r. (środa) o godzinie 15:30, w sali numer 4 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów zakwalifikowanych na staż zagraniczny w Irlandii i Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+.

Zapraszamy

W dniu 05.04.2019 r. (piątek) o godzinie 10:00  w sali nr 10 odbędzie się spotkanie organizacyjne z uczniami zakwalifikowanymi na staż zawodowy w Irlandii i Hiszpanii w ramach programu Erasmus+.

Obecność obowiązkowa!

Uprzejmie informujemy zainteresowanych uczniów o wynikach rekrutacji na staż zagraniczny do projektu „Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" w ramach programu ERASMUS+.

Prosimy o zapoznanie się z listami zakwalifikowanych.

lista zakwalifikowanych na staż w Irlandii i Hiszpanii

Uczniowie zakwalifikowani podczas rekrutacji na staż zagraniczny w ramach programu ERASMUS+ proszeni są o potwierdzenie zobowiązania uczestnictwa podpisem na liście w gabinecie wicedyrektorów do 4 kwietnia 2019 r. (czwartek) do godziny14:00.

Uwaga! Rozmowy kwalifikacyjne dla II tury rekrutacji osób z listy zakwalifikowanych odbędą się w czwartek 28 marca 2019r. oraz w piątek 29.03.2019r. wg harmonogramu zamieszczonego poniżej. Przypominamy o wysłaniu na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prezentacji na temat kraju, do którego chciałby wyjechać uczestnik projektu. Jest to warunek konieczny uczestnictwa w projekcie.

Miejsce: sala konferencyjna przy sekretariacie. Kolejność osób obowiązuje wg listy.
Obecność obowiązkowa!!! Powodzenia :)

Czytaj więcej: Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych - Erasmus+

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa