ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Znajdź

Hymn

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

W ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" 16 uczniów CEZiU "Kopernik" uczestniczyło w stażu zagranicznym we Włoszech, w Rimini. Stażyści z technikum pojazdów samochodowych, logistycznego, spedycyjnego, elektrycznego i informatycznego przez 3 tygodnie, od 03.09.2018r. do 21.08.2018r., doskonalili umiejętności zawodowe i zdobywali doświadczenie w włoskich firmach.

Czytaj więcej: Staż zawodowy w Rimini

W okresie od 12.08.2018r. do 01.09.2018r. grupa 16 uczniów CEZiU "Kopernik" realizowała 3-tygodniowy staż zawodowy w stolicy Bułgarii - Sofii, w ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności". Uczniowie z technikum handlowego, informatycznego, logistycznego i spedycyjnego mieli możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w bułgarskich przedsiębiorstwach działających w różnorodnych branżach.

Czytaj więcej: Wspomnienia ze stażu zawodowego z Bułgarii

W dniu 20.06.2018 r. (środa) o godzinie 15.30, w sali numer 4 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów zakwalifikowanych na staż zagraniczny w Bułgarii i Włoszech, w ramach projektu Erasmus+.

Zapraszamy

Uczniowie zakwalifikowani podczas rekrutacji na staż zagraniczny w ramach programu ERASMUS+ proszeni są o potwierdzenie zobowiązania uczestnictwa podpisem na liście u doradców zawodowych w SZOK-u do wtorku 20 marca 2018r. do 14-tej. 

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa