ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Drodzy uczniowie!

Kiermasz książek odbędzie się w bibliotece szkolnej. Książki do sprzedaży możecie przynosić do biblioteki od 2 października 2020r. (piątek).

 

 

Kiermasz będzie odbywał się w godzinach pracy biblioteki.

Poiedziałek 11.30-13.30

Wtorek 11.00-12.30

Piątek 9.00-10.45

Serdecznie zapraszam!

Już po raz dziewiąty nasza szkoła włączyła się w akcję Narodowego Czytania, zainicjowaną w 2012 roku przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Celem akcji jest propagowanie polskiej literatury.

Uczniowie CEZiU "Kopernik” w dniu 7 września 2020r. każdą lekcję języka polskiego rozpoczynali czytaniem fragmentu „Balladyny” J.Słowackiego.

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie -„Balladyna” Juliusza Słowackiego

Drodzy uczniowie. Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów każdego roku szkolnego – wakacje. Czas, kiedy wreszcie będziecie mogli zwolnić, zrelaksować się i odpocząć. To również świetny moment na to, by nadrobić czytelnicze zaległości. Chciałabym polecić Wam kilka książek wartych przeczytania.

1.Pirania na kolację, M. Bogusz

Świetna książka na wakacje! Lekka, czyta się miło, wręcz samo. Idealna na wakacyjne dni (te słoneczne i te pochmurne też). To historia autorów bloga z2strony.pl, którzy przemierzyli świat dookoła, czasem jadąc starą hondą, a czasem na motorze. Historia napisana bardzo lekko i naprawdę czytam ją z przyjemnością.

2. Rok na Majorce, Anna K. Majewska

Lekka i bardzo zabawna książka. O kobiecie, która postanawia zacząć wszystko od nowa i wyjechać.

Czytaj więcej: Książki  na wakacje

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Polsce oraz w innych byłych państwach socjalistycznych obchodzony jest 1 czerwca już od 1950 roku. Po raz pierwszy święto to zorganizowano w związku z akcją zbierania podpisów pod Apelem sztokholmskim. Dwa lata później Dzień Dziecka stał się świętem stałym. Jego inicjatorem jest organizacja zwana International Union for Protection of Childhood, której celem było zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata.

Czytaj więcej: 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka

Drodzy uczniowie!

Chciałabym zaproponować Wam do przeczytania kilka pozycji książkowych, które pomogą wam poradzić sobie w trudnych sytuacjach.

 

1. Dale Carnegie - „Jak pokonać zmartwienie i poradzić sobie ze stresem”. Nie można całkowicie wyzbyć się zmartwień, ale dzięki tej książce dowiesz się, jak zminimalizować ich negatywne skutki i przekształcić w pozytywne działania, które wzbogacą Twoje życie i sprawią, że będziesz szczęśliwy.

Czytaj więcej: Jak radzić sobie ze stresem w okresie pandemii? Biblioterapia.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa