ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

W ramach Światowego Dnia Walki z Depresją, 23 lutego 2024 r, uczniowie  4 TL uczestniczyli w Bibliotece Pedagogicznej w spotkaniu. Prelekcję na temat depresji wygłosiły Pani Joanna Korczakowska oraz Pani Edyta Żółtowska- Górska z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Wyszkowie. Panie przybliżyły uczestnikom zagadnienia dotyczące depresji.

Czytaj więcej: Prelekcja na temat depresji

14 lutego 2024 r. (środa) biblioteka szkolna zaprasza uczniów do udziału w konkursie walentynkowym ”ZAKOCHANI SĄ WŚRÓD NAS”.
Na każdego ucznia, który prawidłowo odpowie na pytania konkursowe i wypożyczy książkę czeka słodka nagroda.
Serdecznie zapraszam do udziału!

 

Już za kilka dni rozpoczynają się Święta.

Święta Bożego Narodzenia to czas wytchnienia od codzienności. Dlatego warto w świąteczne wieczory sięgnąć po dobrą książkę, by bez pośpiechu, w domowym zaciszu i w blasku choinki "zatopić się" w lekturze, która podtrzyma ten wyjątkowy klimat.

Drodzy uczniowie! Zróbcie sobie prezent z tej okazji – wypożyczcie książki, których w naszej bibliotece jest całe mnóstwo. W tym roku szczególnie polecam pozycje zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa oraz książki o tematyce świątecznej.

Zapraszam do wypożyczania i życzę Radosnych Świąt!

 

Z okazji Światowego Dnia AIDS, który przypada każdego roku 1 grudnia, w Bibliotece Pedagogicznej w Wyszkowie odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyli nauczyciele i uczniowie z Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie. Prelekcję na temat AIDS, wygłosiła pani Grażyna Borkowska Prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Wyszkowie. Ponadto uczniowie mieli okazję dowiedzieć się o zagrożeniach wynikających ze stosowania używek (alkoholu, tytoniu i narkotyków).

Czytaj więcej: Światowy Dzień Aids

Dnia 6 grudnia 2023 r. biblioteka szkolna zaprasza na Quiz mikołajkowy: „Co wiemy o Mikołaju?” Celem quizu jest podtrzymanie tradycji mikołajkowych oraz wprowadzenie młodzieży w świąteczny nastrój. Zadania konkursowe do rozwiązania będą znajdowały się w bibliotece.

Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania zostaną wylosowani zwycięzcy.

Czekają słodkie nagrody !

Serdecznie zapraszam do udziału!

W czwartek 16 listopada 2023 r. uczniowie CEZiU” Kopernik” uczestniczyli w Bibliotece Pedagogicznej w spotkaniu autorskim Elżbiety Szczuki pisarki, regionalistki, dziennikark, autorki książek i artykułów przybliżających historię Wyszkowa, a przede wszystkim losy osób zasłużonych dla naszej małej ojczyzny.

Spotkanie było związane z ukazaniem się na rynku najnowszej, trzeciej indywidualnej książki autorki „Jerzy Różycki. Jeden z pogromców „Enigmy” wydanej w Oficynie Wydawniczej RYTM.

Czytaj więcej: Spotkanie autorskie z Elżbietą Szczuką