ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

27 września na terenie obiektów szkoleniowych Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie odbyły się Mazowieckie Mistrzostwa w Strzelectwie dla klas wojskowych. W zawodach wzięły udział najlepsze klasy wojskowe z województwa mazowieckiego, które zostały zakwalifikowane przez właściwe dla danego regionu Wojskowe Centra Rekrutacji. Samo strzelanie odbyło się na Symulatorze Szkolno – Treningowym „Śnieżnik”. Naszą szkołę reprezentowała trójka kadetów z klasy III i II OPW osiągając bardzo dobre wyniki.

Czytaj więcej: Mazowieckie Mistrzostwa Strzeleckie dla klas wojskowych

22 września w Czerwonym Borze odbyły się zawody dla klas wojskowych pt. VII Pętla taktyczna GROM. W tym roku w historii zawodów wystawiliśmy najliczniejszą reprezentację naszej szkoły: cztery drużyny po sześć. Wszystkie drużyny osiągnęły bardzo dobre wyniki zajmując kolejno II, IV, X i XI miejsca na dwadzieścia startujących zespołów. Podczas tych zawodów na odcinku kilkunastu kilometrów liczy się wynik całej drużyny a zatem bardzo ważna jest nie tylko kondycja, ale i opanowanie oraz wzajemne wsparcie co jest widoczne na niejednej fotografi.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY super rywalizacji a organizatorom DZIĘKUJEMY za sprawny przebieg zawodów.

Czytaj więcej: VII Pętla Taktyczna GROM należała do CEZiU 

1 września obchodziliśmy 84. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Miejskie obchody rocznicowe zorganizowane zostały przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną im. C. Norwida w Wyszkowie przy udziale przedstawicieli Powiatu Wyszkowskiego, Gminy Wyszków, instytucji, służb mundurowych, organizacji pozarządowych a także licznie przybyłych pocztów sztandarowych. U zbiegu ulic Pułtuskiej i Gen. J. Sowińskiego przy pomnikach Gloria Victis i „Rajski Ptak” oddano hołd walczącym w Obronie Ojczyzny a także zostały złożone kwiaty i zapalone znicze. Wartę honorową przy pomniku pełnili kadeci klas wojskowych naszej szkoły.

Czytaj więcej: Obchody 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej

13 sierpnia kadeci klas wojskowych pod opieką pani Moniki Lipki na zaproszenie Wojskowego Centrum Rekrutacji wzięli udział w uroczystym otwarciu nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego na terenie Cytadeli Warszawskiej.
Otwarcie nowej siedziby rozpoczęło się od salwy armatniej. Po części oficjalnej, drzwi muzeum zostały otwarte dla tłumu zwiedzających. Wokół muzeum w części plenerowej przygotowano wiele atrakcji związanych z historią oręża polskiego, czyli piknik historyczny.

Czytaj więcej: Otwarcie nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego