ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Znajdź

Hymn

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

Przypominamy, że w naszej szkole kontynuujemy zajęcia w ramach programy SKS Szkolny Klub Sportowy. SKS ma na celu stworzenie przestrzeni do dodatkowej aktywności fizycznej, realizowanej w formie zajęć sportowych i rekreacyjnych pod opieką nauczycieli prowadzących zajęcia wychowania fizycznego w naszej szkole. Stanowi także motywacje do podejmowania aktywności fizycznej, skupiając się w szczególności na dzieciach i młodzieży o mniejszej sprawności fizycznej, rzadziej podejmujących aktywność fizyczną w czasie wolnym oraz nieobjętych regularnymi formami aktywności fizycznej, np. treningami w klubie sportowym. Systematyczne, pozalekcyjne zajęcia sportowe w ramach Programu SKS są prowadzone w różnorodnych, nowoczesnych i atrakcyjnych formach.

Czytaj więcej: SKS Szkolny Klub Sportowy

05.10.2020 r. na terenie Szkoły Podstawowej Nr 5 w Wyszkowie odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyli chłopcy i dziewczęta z następujących szkół: Zespół Szkół Nr 1, Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”, Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące i Zespół Szkół Długosiodło. Opiekunami reprezentacji uczniów CEZiU "Kopernik" byli pan Artur Dudek i pani Monika Wultańska. Dystans jaki miał do pokonania każdy z zawodników i zawodniczek to około 800 m.

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska Sportowe  w sztafetowych biegach przełajowych 

29.09.2020r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Wyszkowie na obiekcie sportowym przy Szkole Podstawowej Nr 5.

W zawodach wzięły udział reprezentacje z następujących szkół: ZS Nr 1, ZS Nr 3, LO im. C.K. Norwida, ZS Długosiodło i CEZiU „Kopernik”.

Opiekunami reprezentacji uczniów CEZiU "Kopernik" byli  pan Marcin Rosiński i pan Piotr Trześniewski.

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w biegach 2020

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa