ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" 16 uczniów CEZiU "Kopernik" uczestniczyło w stażu zagranicznym we Włoszech, w Rimini. Stażyści z technikum pojazdów samochodowych, logistycznego, spedycyjnego, elektrycznego i informatycznego przez 3 tygodnie, od 03.09.2018r. do 21.08.2018r., doskonalili umiejętności zawodowe i zdobywali doświadczenie w włoskich firmach.

W czasie praktyk doskonalili również umiejętności językowe i społeczne, komunikację interpersonalną. Staż zawodowy był niewątpliwie dla uczniów cennym doświadczeniem w różnych obszarach. Podczas wizyty monitorującej Dyrektor CEZiU "Kopernik" pani Grażyny Kalinowskiej pracodawcy pozytywnie wypowiadali się o stażystach. Doceniali ich pracowitość i dokładne wykonywanie powierzonych zadań.

W czasie trzytygodniowego pobytu w Rimini młodzież miała możliwość poznać bliżej kraj, w którym odbywała staż. Lekcje języka włoskiego i wycieczki kulturoznawcze do San Marino oraz Wenecji przybliżyły uczniom kulturę i historię Włoch, a codzienne obcowanie z pracodawcami i pracownikami sprzyjało poznaniu włoskich zwyczajów.

Na zakończenie stażu uczniowie otrzymali certyfikaty ukończenia stażu i kursu języka włoskiego.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa