11 października w hali sportowo – widowiskowej przy CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkich zgromadzonych, dla których szkoła jest miejscem pracy i nauki powitali: Aleksander Pakieła i Igor Siemieniewski.

Uczniowie złożyli serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę oraz trud włożony
w kształtowanie młodzieży. Aleksandra Korzybska słowami poety Włodzimierza Słobodnika
„Michały, Anioły”, wyraziła jak piękną misją jest praca nauczyciela. W dowód wdzięczności w imieniu wszystkich uczniów Kacper Świadkowski i Aleksandra Sępkowska przekazali na ręce Pani Dyrektor Moniki Kluczek kwiaty jako wyraz podziękowania za edukację młodego pokolenia oraz życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

W kolejnej części uroczystości głos zabrała Dyrektor CEZiU „Kopernik” Pani Monika Kluczek. W swoim przemówieniu podkreśliła ważność pracy nauczyciela, pedagogów oraz nieoceniony wkład w funkcjonowanie szkoły pracowników administracji i obsługi.

W podziękowaniu za zaangażowanie wyróżniający się w pracy nauczyciele
i pracownicy szkoły otrzymali Nagrodę Dyrektora.

Po zakończeniu uroczystości pedagodzy, nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi otrzymali słodki upominek od Samorządu Uczniowskiego, a na hali sportowej odbył się mecz piłki siatkowej Nauczyciele kontra Uczniowie.

Zarówno uroczystość jak i cały dzień przebiegał w „Koperniku” w miłej i przyjaznej atmosferze.