Klasy czwarte i piąte technikum miały możliwość zapoznania się z ofertą Wojska Polskiego na spotkaniu z przedstawicielami #WCR w Wyszkowie.
Po więcej szczegółów zapraszamy do bezpłatnej aplikacji mobilnej „Żołnierz RP”. Dzięki niej możesz sprawdzać aktualne informacje na temat służby w armii. Program przeznaczony jest dla mundurowych i dla tych, którzy dopiero zamierzają związać swoją przyszłość ze służbą w wojsku.

Można również odwiedzić najbliższe Wojskowe Centrum Rekrutacji w Wyszkowie, które znajduje się przy ul. Serockiej 5.

Wojsko to wyzwanie TO FAKT ale

… możesz sprawdzić siłę swojego charakteru oraz realizować plany zawodowe i ambicje. Masz niepowtarzalną szansę, by spotkać ludzi myślących tak jak Ty, by poszerzyć wiedzę w wielu unikatowych dziedzinach, poznać najnowocześniejszy sprzęt wojskowy oraz zdobyć i rozwijać umiejętności, które są niedostępne poza wojskiem.

W wojsku możesz wykorzystać swoje kwalifikacje,

... zdolności, wiedzę i wykształcenie. Służba jest także okazją do zdobycia nowych doświadczeń i kwalifikacji. Jeśli jednak nie masz specjalistycznych kwalifikacji, droga do wojska nie jest dla Ciebie zamknięta. W armii istnieje spójny system umożliwiający podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności.

Plusów jest więcej

Jeśli na przykład wybierzesz karierę żołnierza zawodowego to możesz liczyć na stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi dodatkami, kursy i szkolenia specjalistyczne, w tym językowe, jasno określoną ścieżkę awansu oraz pewną emeryturę w przyszłości.

Źródło: www.wojsko - polskie.pl
#CEZiU #OPW #klasywojskowe #Wyszków #PowiatWyszkowski #WCRWyszków