Wielkanoc 2024 gotowe.jpg

3W dniu 16.12.2021r. w naszej szkole został przeprowadzony test pisemnego egzaminu zawodowego z wykorzystaniem elektronicznego systemu, który przebiegł bez zastrzeżeń.

Drodzy uczniowie, zdający egzamin w sesji zimowej!

Przypominamy jeszcze raz, że przed rozpoczęciem egzaminu z wykorzystaniem systemu elektronicznego otrzymujecie od przewodniczącego zespołu egzaminacyjnego adres strony oraz dane do logowania: nazwę użytkownika oraz hasło dostępu do systemu. Następnie po zalogowaniu zatwierdzacie wybór egzaminu. Po zatwierdzeniu przyciskiem "Potwierdź wybór egzaminu" rozpoczyna się egzamin.

W kolejnym oknie przedstawiony jest czas rozpoczęcia i zakończenia egzaminu, liczba zadań, na jakie Zdający udzielił lub jeszcze nie udzielił odpowiedzi, oraz pozostały czas do zakończenia egzaminu. Aby zapoznać się z zadaniem i udzielić na nie odpowiedzi, Zdający wybiera numer danego zadania. Po wybraniu danego numeru zadania, w kolejnym oknie Zdający zaznacza jedną odpowiedź, a następnie zatwierdza wybór, klikając „Prześlij odpowiedź”. System odnotowuje, na które zadania Zdający udzielił odpowiedzi. Do każdego zadania można powrócić w dowolnym momencie i zmienić już udzieloną odpowiedź.
Zdający może zakończyć egzamin w dowolnej chwili, klikając „Zakończ egzamin” i potwierdzając jego zakończenie w kolejnym oknie.
Uwaga! Zakończenie egzaminu jest czynnością nieodwołalną. Egzamin zostanie również automatycznie zakończony po upływie czasu przeznaczonego na
jego zdawanie.
Życzymy powodzenia na egzaminie!