Wielkanoc 2024 gotowe.jpg

16 listopada 2021r. klasa I TPS i I THE w ramach integracji zespołów klasowych odbyły wycieczkę szkolną do hangaru 646 raz do kina na film „ Mistrz”. Młodzież bawiła się znakomicie podczas godzinnej lekcji wychowania fizycznego. Trenerzy dbali o ich bezpieczeństwo. Dzięki profesjonalnym instruktorom skakanie na trampolinach stało się doskonałym sposobem na utrzymanie i rozwijanie sprawności ruchowej.To aktywna opcja spędzania czasu, nie tylko dla najmłodszych, ale także dla starszych.

Młodzież samodzielnie korzystała z kilkudziesięciu różnych trampolin, w tym trampolin sportowych do doskonalenia umiejętności akrobatycznych. Salta, piruety najlepiej wykonywał Michał z I THE. Obiekt na Targówku wyróżnia się ciekawymi torami przeszkód oraz jedyną w Polsce ścianką wspinaczkową z rozszerzoną rzeczywistością AR..

Następnie młodzież udała się do kina na film „Mistrz”. To historia legendarnego pięściarza Tadeusza "Teddy'ego" Pietrzykowskiego, który dzięki walkom na ringu ocalił swoje życie w niemieckim, nazistowskim obozie koncentracyjnym i zagłady Auschwitz-Birkenau. Oparty na prawdziwych wydarzeniach dramat przedstawia nieznaną historię polskiego sportowca, który w miejscu zagłady stał się symbolem nadziei na zwycięstwo. To była żywa lekcja historii.