ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

 
 
„…Bezmierny mój dług wdzięczności, więc strof mi potrzeba jak w słońcu grająca kapela, żeby po całym kraju rozsławił się, rozgłosił wysiłek nauczyciela...”
 
 
11 października 2021 r. w CEZiU „Kopernik” obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczyste spotkanie rozpoczęło się recytacją wiersza K. I. Gałczyńskiego „Wiersz o wielkiej wdzięczności”. Prowadzący uroczystość uczniowie przedstawili krótki rys historyczny obchodów Dnia Edukacji Narodowej i złożyli serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę i kształtowanie postaw młodzieży. Podziękowania dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły przekazała również przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Weronika Kołaczek. W dowód wdzięczności Samorząd Uczniowski wręczył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły kwiaty.
W kolejnej części głos zabrała Dyrektor CEZiU „Kopernik” pani Monika Kluczek, która podkreśliła, że praca nauczyciela i wszystkich pracowników szkoły jest bardzo ważna i potrzebna, ponieważ przekazuje wartości moralne i ponadczasowe. Dziękując nauczycielom i pracownikom szkoły za zaangażowanie w pracę z młodzieżą i życząc spełnienia zawodowego przypomniała, że ich praca jest piękna i wdzięczna, a sukces ucznia jest sukcesem nauczyciela.
Zakończenie uroczystości uświetnił koncert w wykonaniu utalentowanych muzycznie uczennic naszej szkoły. Weronika Fedorczyk, Julia Ciemerych oraz Wiktoria Cichowska zaprezentowały dwa utwory „Sobie i Wam” – Męskie Granie i „Złoto” - Mrozu. Oprawę muzyczną przygotował pan Krzysztof Ślubowski. Występ był dedykowany wszystkim pracownikom szkoły i wywołał na twarzach uczestników spotkania wiele uśmiechu i radości.