ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Święto uśmiechu obchodzone jest od 1999 roku i wypada w pierwszy piątek października. W tym roku Światowy Dzień Uśmiechu obchodzimy 2 października.

Na pewno każdy z was kojarzy symbol uśmiechniętej buźki, tzw. "smiley face"? Wyobraźcie sobie, że to ona była zalążkiem do stworzenia późniejszego Światowego Dnia Uśmiechu! Stworzył ją Harvey Ball w 1963 roku! Śmiech stymuluje wydzielanie się endorfin, czyli hormonów szczęścia, poprawia odporność, dotlenia nasz mózg, działa jak naturalny energetyk, relaksuje, wzbudza zaufanie innych i sprawia, że wydajemy się bardziej atrakcyjni.

Światowy Dzień Uśmiechu ma nam przypomnieć o tym, że warto się na chwilę zatrzymać, dostrzec drugiego człowieka i zwyczajnie się do niego uśmiechnąć, czyniąc swój i jego świat lepszym. Prześlij zdjęcie wykonane w szkole podczas lekcji, przerwy, czy drogi do szkoły, na którym jesteś samemu lub z przyjaciółmi, na którym się uśmiechasz. Zrób zdjęcie na którym się uśmiechasz. Zdjęcie może być wykonane w szkole podczas lekcji, przerwy, czy drogi do szkoły. Możesz być sam/sama lub z innymi osobami z naszej szkoły.

Opublikuj zdjęcie jako post na swoim koncie na Instagramie lub na Facebooku. W opisie wstaw #swiatowydzienusmiechu i #ceziu #smileday.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa