ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Wytyczne CKE MEN i GIS plakat

Szanowni Państwo,

Dzień 24.04.2020 rok kończy edukację na poziomie szkoły średniej. To czas wyjątkowy dla uczniów klas Technikum i Liceum Ogólnokształcącego Bezpieczeństwo Publiczne. Zamyka on pewien rozdział w życiu uczniów, rodziców i szkoły.

 

Drodzy abiturienci!

Gratuluję. Zrealizowaliście wytyczony cel - pozyskanie wiedzy i umiejętności zwieńczone otrzymaniem świadectwa ukończenia szkoły. Jak widać czas szybko mija.

Wiele osób odkryło swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Zwiększaliście swoje zasoby w nauczanych zawodach i nie tylko. Swoją wiedzę i umiejętności stosowaliście w praktyce. Wszechstronność waszych działań widoczna była w wielu obszarach. Gratuluję uczniom kończącym szkołę z najlepszymi wynikami w nauce: Aleksandrze Annie Ciemerych kl. IV TL ( średnia ocen 5,20), Paulinie Bonius kl. IV TL (średnia ocen 4,93) i Karolowi Składankowi kl. IV TPS (średnia ocen 4,90).

Staraliśmy się jak najlepiej przygotować Was do najtrudniejszego egzaminu, jaki niedługo będziecie zdawać egzamin z życia. Wkraczacie w dorosłe życie, często trudne, ale piękne. Pamiętajcie - miarą wszystkiego jest człowiek. Starajcie się kształtować pozytywny wizerunek swojej osoby.

Dziękuję Panu Staroście, Pani Naczelnik, pracownikom starostwa powiatowego za wspieranie rozwoju i pomoc w bieżącym funkcjonowaniu placówki, Radzie Rodziców za serce, troskliwość i pomoc na rzecz funkcjonowania Centrum, przedsiębiorcom naszym partnerom za współpracę. Gratuluję Rodzicom, wychowawcom, nauczycielom osiągniętego celu dydaktyczno-wychowawczego. Wszystkim Państwu życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

Szanowni MATURZYŚCI !

Za kilka dni…… przystąpicie do pierwszego bardzo poważnego egzaminu MATURALNEGO. Życzę pozytywnych, zadawalających Was wyników. Spełnienia marzeń, kontynuowania dalszej nauki na wymarzonych uczelniach, tym którzy podejmą pracę satysfakcji.

W obecnej sytuacji pandemii myślimy pozytywnie. WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE. Powodzenia !

Dyrektor Grażyna Kalinowska

 

List rodziców - zakończenie klas maturalnych 2020

Drodzy Pedagodzy i Uczniowie!

Zakończenie roku szkolnego klas maturalnych jest szczególnym momentem dla abiturientów, grona pedagogicznego oraz całej społeczności szkolnej. Obecna sytuacja spowodowana pandemią stawia wiele nowych wyzwań przed szkołą, uczniami i nauczycielami. W tym roku szkolnym pożegnanie maturzystów jest inne. Nie możemy, jak co roku, spotkać się na uroczystości. Przyjmijcie nasze serdeczne podziękowania i życzenia.

Dyrekcji i nauczycielom dziękujemy za trud włożony w wychowanie i nauczanie naszych dzieci, nieustanną pomoc w zdobywaniu wiedzy, stwarzanie im warunków dla rozwoju intelektualnego i społecznego, aby wykształcić ich na wartościowych ludzi, szanujących tradycję obywateli. To dzięki Państwa wiedzy, zaangażowaniu i doświadczeniu uczniowie zdobywali niezbędne informacje o świecie, odkrywali swoje zdolności i zainteresowania, odnosili sukcesy w konkursach i zawodach sportowych. Dziękujemy również za wspieranie wszelkich inicjatyw Rady Rodziców.

Życzymy pedagogom zdrowia, optymizmu, wszelkiej pomyślności, poczucia ważności i satysfakcji z pracy z młodzieżą, radości z odkrywania talentów uczniów, dumy z sukcesów wychowanków w różnych obszarach, twórczego zapału do podejmowania nowych działań.

Z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych serdecznie gratulujemy abiturientom zdobytych wyników w nauce i życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych. Po latach spędzonych w szkole przychodzi wam wybrać własną ścieżkę. Wkroczycie w następny etap waszego życia z ogromnym bagażem doświadczeń. Czas nauki w CEZiU "Kopernik" był dla was doskonałym wstępem do dorosłego życia, bo tutaj w szkole zdobywaliście nie tylko niezbędną wiedzę, ale uczyliście się też pokonywania przeszkód, samodzielnego myślenia, rozwijaliście swoje pasje. Szkoła, której mury właśnie opuszczacie, pozostanie dla was wspomnieniem, mamy nadzieję, wielu pięknych chwil. 

Rada Rodziców

 

Samorząd Uczniowski kieruje kilka słów do swoich kożanek i kolegów.

„Nigdy nie traćcie wiary w siebie. Pamiętajcie, że jesteście wartościowymi ludźmi. Wkroczcie w następny etap Waszego życia, ze świadomością własnej siły i swych możliwości. Miejcie w sobie zapał i entuzjazm. Nie oglądajcie się za siebie, bierzcie z życia to, co najlepsze.” 

 

„Dopomóż odchodzącym chwilom, by jutro były warte wspomnień.”

Moi Drodzy,

Każdy z Was przez 4 lata zostawił w szkole cząstkę samego siebie, a teraz otwierają się przed Wami kolejne drzwi, drzwi do przyszłości. Nastąpiła, tak długo oczekiwana przez niektórych z Was chwila, dorosłość – życie na własny rachunek. Jestem przekonana, że jesteście bardzo dobrze przygotowani, aby pewnie wkroczyć w jej drzwi. Życzę Wam, abyście nigdy nie tracili wiary i nadziei we własne siły oraz umiejętności!

Wasza wychowawczyni – Monika Lipska

 

Zawsze ambitni, pracowici i zorganizowani, wielokrotnie chwaleni przez innych nauczycieli, co sprawiało, że pracowało się z Wami bardzo przyjemnie, a każde spotkanie poprawiało humor na cały dzień. Gratuluję i bardzo się cieszę, że wszystkim udało się skończyć szkołę, mocno trzymam kciuki za egzaminy maturalne i życzę spełnienia marzeń i konsekwentnego realizowania wyznaczonych sobie celów. Wierze i wiem, że jeszcze o Was usłyszę.

 Pozdrawiam Monika Wultańska

 

"Wszystkiego,czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znalezć zastosowania dla tej wiedzy."

Paulo Coelho

I tymi słowami pisarza brazylijskiego wypuszczam Was w świat, jak wolne ptaki. Jesteście niezwykłymi młodymi ludzmi. Korzystajcie z wiedzy, którą nabyliście dzięki szkole, rozwijajcie się i spełniajcie swoje marzenia. Bo życie jest jedno,krótkie ale bezcenne i wspaniałe.

Grażyna Matey - wychowawca kl 4 TS

 

 Nasza wspólna podróż dobiega kresu i choć początki były trudne, gdyż byłam Waszym trzecim wychowawcą, to dziś jestem z Was dumna. Każdy z Was jest osobą życzliwą, kulturalną, taktowną, uśmiechniętą i pracowitą, a najważniejsze, iż zawsze dostrzegacie drugiego człowieka, któremu należy pomóc. Wielki Polak, Jan Paweł II mówił do młodych: „Czasem nie zaszkodzi, jak się nad sobą zamyślisz. To lepsze niż gdybyś miał lekkomyślnie przeżywać swą młodość i gubić wielki skarb, wielki niepowtarzalny skarb, który w sobie nosisz, którym jesteś Ty sam.”

Połamania piór, optymizmu i dużo wiary we własne siły.

Wychowawca Anna Gładkowska

 

Klasa IV TE

Byliście uczestnikami każdego projektu, który był realizowany w naszej szkole, ponieważ chcieliście się uczyć, rozwijać pasje poznawania i tworzenia. Wielkie brawa dla naszych klasowych sportowców: Konrada, Dawida i Michała. Dziękuję za te wspólne cztery lata. Pamiętajcie, że każdy koniec to również początek. Otwierasz czystą kartkę i zapisujesz ją od nowa. Tym razem jak chcesz…

Wychowawca  Agnieszka Oniśk

 

 Absolwenci klasy 4 Techniku Pojazdów Samochodowych to młodzi pasjonaci motoryzacji, którzy swoje kompetencje w tej dziedzinie potwierdzili wysokimi wyniki uzyskanymi w poszczególnych kwalifikacjach w zawodzie technik pojazdów samochodowych. Karol Składanek jest dwukrotnym laureatem konkursu Mistrz w zawodzie, a wraz z kolegami: Kacprem Balą i Kamilem Kryszkiewiczem w roku szkolnym 2018/2019 zajął III miejsce na najbardziej kreatywny zespół zawodowy. Wielu spośród uczniów brało udział w projektach realizowanych przez CEZiU „Kopernik”. Każdy z absolwentów ma swoje plany i marzenia, których realizacji życzę już w dorosłym życiu.

Wychowawca  Marta Sosnowska

 

Klasa III LBP

Życzę Wam, aby wasze wybory były świadome i przemyślane, żebyście niczego w życiu nie żałowali i zawsze zmierzali do wyznaczonego sobie celu. Byliście bardzo zaangażowani w życie szkoły, aktywnie działaliście w poczcie sztandarowym, a klasa mundurowa podkreślała patriotyczny charakter każdej uroczystości. Wykazaliście się niesamowitą odwagą, bo osiem osób Waszej klasy ukończyło kurs spadochronowy i oddało swoje pierwsze samodzielne skoki. Życzę Wam zdania matury, wymarzonych studiów i powodzenia w dorosłym życiu.

Wasza wychowawczyni Mariola Kurzątek

 

" Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych."

Konfuncjusz

 

 

SZANOWNA DYREKCJO, WYCHOWAWCY, PEDAGODZY !

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładali Państwo w nasze wychowanie i edukację. Za serce, uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy gdy nic się nie udawało i pochwałę gdy wszystko szło dobrze. Za pomoc w odkrywaniu tego w czym jesteśmy najlepsi i przekonywanie, że możemy zrobić więcej niż się spodziewamy. Za pokazanie nam, że się liczymy i jesteśmy ważni. Za to, że w tak wielu sytuacjach mogliśmy zawsze na Państwa liczyć... Wierzymy, ze ten wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty tej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dziękujemy.

ABSOLWENCI ROCZNIK 2020

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa