Kalendarium CEZiU

Dzisiejszy Quad/Graphics to jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europiej. Quad w Wyszkowie jest spółką-córką amerykańskiej korporacji Quad, z główną siedzibą w Sussex w stanie Wisconsin. Przedsiębiorstwo zorganizowało konkurs, w którym uczestnicy, uczniowie szkół średnich z powiatów wyszkowskiego i pułtuskiego, używają wyłącznie języka angielskiego oraz uczą się kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy, tj. pracy nad projektem i pracy zespołowej. Uczestnicy konkursu tworzą zespół projektowy 2-4 osób i wspólnie opracowują temat – w tej edycji „Quad za 10 lat”.

W dniu 21.01.2020r. uczniowie klas I TSp, ITLg, III TL oraz IV TE wraz z opiekunami panią Ewą Ulejczyk i panią Karoliną Pastewką odwiedzili Quad/Graphics w Wyszkowie.

Uczniowie tych klas są uczestnikami konkursu „Quad za 10 lat”. Dzięki uprzejmości pracowników firmy mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem zakładu pracy oraz zebrać potrzebne do zrealizowania projektu informacje, zdjęcia oraz filmy.