Kalendarium CEZiU

Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Monika z rodziną) i wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina z wielką niecierpliwością czekała na wolontariuszy i darczyńców. Jak tylko nas zobaczyli, na dzień dobry wyściskaliśmy się. Darczyńcy upiekli pyszne ciasta, które z ogromnym apetytem jedliśmy wspólnie. Do rodziny przyjechało 25 osób (uczniowie i nauczycielka). Jeden z chłopców przebrał się za świętego Mikołaja, a dwie dziewczyny za cudowne Śnieżynki. Podczas otwierania prezentów dzieciaki były szczęśliwe i podekscytowane, pani Monika - widząc ilość i zawartość paczek popłakała się ze szczęścia. Spotkanie przesiąknięte była magią i wzruszeniem. Upłynęło w ciepłej, radosnej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Na koniec były czułe pożegnania.

Słowo od rodziny.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe prezenty i przygotowane paczki. Ułatwią nam one codzienne funkcjonowanie i pozwolą przychylniej patrzeć w przyszłość. Jesteście wspaniali! Życzymy wszystkiego najlepszego! Dziękujemy!

Słowo od wolontariusza.

W przygotowanych przez państwa paczkach widać ogromne zaangażowanie i troskę o rodzinę, którą wybraliście. Bardzo się cieszę, że wybraliście rodzinę, którą się opiekowałam i miałam okazję Was poznać i współpracować z tak cudownymi młodymi ludźmi i ich nauczycielem. Życzę wszystkiego dobrego!

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

PS. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz także skontaktować się z nami e-mailowo, wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.