ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Monika z rodziną) i wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do rodziny.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Rodzina z wielką niecierpliwością czekała na wolontariuszy i darczyńców. Jak tylko nas zobaczyli, na dzień dobry wyściskaliśmy się. Darczyńcy upiekli pyszne ciasta, które z ogromnym apetytem jedliśmy wspólnie. Do rodziny przyjechało 25 osób (uczniowie i nauczycielka). Jeden z chłopców przebrał się za świętego Mikołaja, a dwie dziewczyny za cudowne Śnieżynki. Podczas otwierania prezentów dzieciaki były szczęśliwe i podekscytowane, pani Monika - widząc ilość i zawartość paczek popłakała się ze szczęścia. Spotkanie przesiąknięte była magią i wzruszeniem. Upłynęło w ciepłej, radosnej i przyjaznej atmosferze. Wszyscy wspólnie śpiewaliśmy kolędy. Na koniec były czułe pożegnania.

Słowo od rodziny.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe prezenty i przygotowane paczki. Ułatwią nam one codzienne funkcjonowanie i pozwolą przychylniej patrzeć w przyszłość. Jesteście wspaniali! Życzymy wszystkiego najlepszego! Dziękujemy!

Słowo od wolontariusza.

W przygotowanych przez państwa paczkach widać ogromne zaangażowanie i troskę o rodzinę, którą wybraliście. Bardzo się cieszę, że wybraliście rodzinę, którą się opiekowałam i miałam okazję Was poznać i współpracować z tak cudownymi młodymi ludźmi i ich nauczycielem. Życzę wszystkiego dobrego!

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy najbardziej potrzebującym. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2019, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

PS. W przypadku pytań lub wątpliwości możesz także skontaktować się z nami e-mailowo, wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa