ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

W imieniu społeczności wyszkowskiego Teatru Farsa pragnę zaprosić Państwa oraz uczniów reprezentowanych przez Was szkół na I Wieczór Artystyczny przy 4. Urodzinach Teatru Farsa. Jest to impreza organizowana przy okazji obchodów 4. rocznicy powstania Teatru Farsa.

Odbędzie się 24.04.2016 r. o godz. 16:00 w WOK "Hutnik".

Głównym celem wydarzenia jest stworzenie możliwości zaprezentowania swoich talentów artystycznych oraz rozwój pasji. Każda chętna osoba, bez względu na wiek i charakter występu może zgłosić się i pokazać przed szerszą publicznością to, co umie robić najlepiej.

Po co? Tego dnia chcemy podzielić się sceną z innymi. My robimy swoje, działamy artystycznie przez cały rok, ale okazje do takiego występu nie zdarzają się zbyt często – my o tym wiemy i chcemy to zmienić. Niech ten wieczór stanie się naszym małym, lokalnym świętem szeroko rozumianej sztuki otwartym dosłownie dla każdego.

Co można przedstawić? Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń. Można zaśpiewać, zatańczyć, zagrać, wystawić monodram, krótki spektakl, wyrecytować wiersz, zorganizować wystawę fotografii czy obrazów – czego dusza zapragnie.

Nagrody? Niestety, nie tym razem. Nagrodą powinna być satysfakcja z własnej odwagi i dokonania osiągnięcia, jakim jest już sam występ, a także otrzymane brawa. Wieczór artystyczny ma charakter otwartego przeglądu, a nie konkursu. Nie ma wygranych. Drodzy nauczyciele! To wy najlepiej wiecie którzy z waszych podopiecznych są gotowi do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Poinformujcie ich, przekażcie potrzebne informacje i zachęćcie! Prosimy o przekazanie informacji w całej szkole, za pośrednictwem wychowawców czy radiowęzła. To bardzo usprawni naszą pracę nad przygotowaniami. Nie ograniczajmy się tylko do uczniów. Może znajomi z grona pedagogicznego lub też spoza niego mają się czym wykazać? Zaproście, opowiedzcie. Drodzy młodzieżowi liderzy! Znacie swoich rówieśników, być może macie znajomych, którzy mogliby wystąpić. Wy też przekażcie im tę informację. Może okazać się to dla nich wielką szansą.

Jak i do kiedy się zgłaszać? Termin zgłoszeń upływa z dniem 03.04. Do tego czasu uczestnicy mogą zgłaszać się za pomocą formularza internetowego dostępnego pod adresem: http://goo.gl/forms/5GEi1h5yZV lub poprzez wysłanie skanu wypełnionego dokumentu (załącznik form) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W przypadku wpłynięcia zbyt dużej liczby zgłoszeń organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zorganizowania i przeprowadzenia castingu w celu wyłonienia artystów, którzy zaprezentują się podczas I Wieczoru Artystycznego. Jest to spowodowane ograniczonym czasem trwania imprezy. Każdy wykonawca otrzymuje 2 wejściówki dla swoich najbliższych, których może zaprosić na imprezę. Zaproszenia dla szkół oraz wejściówki dla uczniów na 4. urodziny Teatru Farsa połączone z I wieczorem artystycznym zostaną dostarczone w terminie późniejszym. Pragniemy, aby Wieczór Artystyczny organizowany był cyklicznie, raz w miesiącu. Organizatorem będzie Teatr Farsa, a formuła zostanie taka sama – każdy może obejrzeć i wystąpić. Chcemy poszerzyć artystyczną działalność w naszym mieście i liczymy na wsparcie pedagogów z lokalnych szkół. Dziękujemy za Waszą obecność i pomoc. Doskonale wiemy jak istotna w życiu młodego człowieka jest aktywność pozaszkolna, alternatywy i własny rozwój. Chcąc dać szansę każdemu wychodzimy z taką właśnie inicjatywą. Warto dobrze wykorzystać taką okazję. Z wyrazami szacunku, Dawid Nowakowski, lider Teatru Farsa, kapitan PaTportu ZS3 Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekun PaT-portu CEZiU „Kopernik” – Monika Lipka