ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

osmaklasa

W dniu 06.06.2022 r. na wyszkowskim stadionie WOSiR odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadpodstawowych w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z 5 szkół średnich: Zespół Szkół Nr 1, Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida i ZDZ Wyszków.
 
W ogólnej klasyfikacji nasza szkoła zajęła I miejsce zdobywając rekordową ilość 25 medali !
Dziewczęta i chłopcy wzięli udział w następujących konkurencjach:
 
  • biegi indywidualne: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 400 m, bieg na 800 m, dziewcząt, bieg na 1000 m chłopców,
  • biegi drużynowe: sztafeta 4 x 100 m i sztafeta olimpijska 800 – 400 – 200 – 100 m,
  • konkurencje indywidualne: skok w dal i pchnięcie kulą.
Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca w danych konkurencjach lekkoatletycznych:
1. Chodyna Małgorzata – 1LPW I m-ce w sztafecie 4x100 m
2. Kołodziejczyk Oliwia – 1LPW I m-ce w sztafecie 4x100 m
3. Tolak Oliwia – 1LPW I m-ce w sztafecie 4x100 m i I m-ce w sztafecie olimpijskiej
4. Mróz Julia – 2LPW I m-ce w sztafecie 4x100 m i III m-ce w skoku w dal
5. Kostrzewa Aleksandra – 3TLg I m-ce w sztafecie olimpijskiej i I m-ce w indywidualnym biegu na 400 m
6. Mostowska Wiktoria – 3LOp I m-ce w sztafecie olimpijskiej i I m-ce w indywidualnym biegu na 800 m
7. Mróz Zuzanna – 1THE I m-ce w sztafecie olimpijskiej
8. Baranowski Michał – 2LPW I m-ce w sztafecie 4x100 m i III m-ce w indywidualnym biegu na 100 m
9. Cyrych Jakub – 2LPW I m-ce w sztafecie 4x100 m i IV m-ce skoku w dal
10. Kulesza Dawid – 4TI I m-ce w sztafecie 4x100 m i II m-ce w indywidualnym biegu na 100 m
11.Kulesza Daniel – 3TLp I m-ce w sztafecie 4x100 m
12. Gudyn Sebastian – 3LOp I m-ce w indywidualnym biegu na 200 m
13. Wieczorek Szymon – 2TE I m-ce w skoku w dal
14. Wiktoria Aksamitowska – 3wzg I m-ce pchnięcie kulą
15. Piaściński Bartłomiej – 2LPW II m-ce w sztafecie olimpijskiej
16. Wykowski Kacper – 3TSp II m-ce w sztafecie olimpijskiej
17. Dziubłowski Szymon – 2TPS II m-ce w sztafecie olimpijskiej
18. Sobański Konrad – 1TI II m-ce w sztafecie olimpijskiej
19. Stokarski Wiktor – 2TPS III m-ce pchnięcie kulą
20. Gąsior Weronika – 3THg IV m-ce pchnięcie kulą
21. Kamiński Adrian – 3wz IV m-ce pchnięcie kulą
22. Potaś Dawid – 3TLg IV m-ce w indywidualnym biegu na 400 m
23. Mlak Szymon – 3LOp V m-ce w indywidualnym biegu na 1000 m
24. Brzeziński Łukasz – 1TI indywidualny bieg na 200 m
25. Kowalska Natalia – 1THE indywidualny bieg na 200 m
26. Śmietanko Karol – 1TPS indywidualny bieg na 400 m
27. Kaczmarczyk Anna – 1LPW indywidualny bieg na 100 m
28. Powierza Konrad – 1LPW indywidualny bieg na 1000 m
29. Świdwa Maria – 2LPW indywidualny bieg na 100 m
 
CEZiU „Kopernik” zostało Mistrzem Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Ponadpodstawowych w Lekkoatletyce !
Uczniowie i drużyny wystartowali we wszystkich 16 konkurencjach lekkoatletycznych, zarówno indywidualnych jak i drużynowych i aż 13 razy stanęli na podium:
  • 8 razy na I miejscu po złoto,
  • 2 razy na II miejscu po srebro,
  • 3 razy na III miejscu po brąz.
Za udział, zaangażowanie, poświęcenie  i wspaniałą sportową atmosferę serdecznie dziękują wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego, a w szczególności opiekunowie zawodów: Pani Ewa Jagielska, Pani Monka Wultańska i Pan Piotr Trześniewski. Dziękujemy nie tylko tym, którzy stanęli na podium, ale wszystkim naszym uczniom, którzy w tym dniu walczyli o zwycięstwo.