ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

03.10.2019r. w Długosiodle odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje z następujących szkół: ZS Nr 1, ZS Nr 3, LO im. C.K. Norwida i ZS Długosiodło i CEZiU „Kopernik” pod opieką Pani Ewy Jagielskiej i Pani Moniki Wultańskiej.

Dystans jaki mieli do pokonania każdy z zawodników i zawodniczek to 1000 m.

Po uroczystym otwarciu imprezy w pierwszej kolejności do rywalizacji przystąpiły dziewczęta, w tym reprezentacja CEZiU "Kopernik"w następującym składzie: Kostrzewa Aleksandra 1 TL, Koczara Monika 2 TL, Mróz Nadia 1 LBPg, Uchal Weronika 1 LBPg, Dąbrowska Olga 1 LBPg, Ciemerych Aleksandra 4 TL, Majewska Katarzyna 1 LBPg, Tomczak Maria 3 LBP.

Po zaciętej walce ostatecznie dziewczęta zdobyły 2 medalowe miejsce i awansowały do biegów międzypowiatowych w Ostrołęce.

Następnie do rywalizacji przystąpili chłopcy z wyżej wymienionych szkół, w tym reprezentanci naszej szkoły w składzie: Mościcki Sebastian 4 TH, Suchenek Korneliusz 4 TH, Kujawski Kacper 2 TE, Kulesza Dawid 2 TI, Brejnak Piotr 2 TE, Mąka Patryk 2 TI, Wiciński Piotr 2 TPS, Kaczmarczyk Jakub 1 LBg, Potaś Dawid 1 TLg. Panowie, podobnie jak dziewczęta stanęli na podium na 2 medalowym miejscu i również dostali się na międzypowiatowe sztafetowe biegi nad Narwią.

Ogromnie gratulacje i podziękowania dla wszystkich startujących, zarówno za zaangażowanie jak i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa