ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły odnoszą wiele sukcesów w zawodach i aktywnie działają w środowisku sportowym.

Pan Piotr Trześniewski trenuje sporty walki od 5 roku życia. Startował amatorsko i zawodowo, stoczył na ringach i matach ponad 120 walk w kickboxingu i karate. Najważniejsze sukcesy: wicemistrz w Mistrzostwach Świata K-1 (Londyn, Anglia), Puchar Świata K-1 (Innsbruck, Austria), 3 krotny medalista Pucharu Europy K-1 (Praga, Czechy), Zawodowy Mistrz Polski K-1, trzykrotny Mistrz Polski w kickboxingu, zdobywca Pucharu Polski K-1. Rekord zawodowy: 15-5-2.

Obecnie jest trenerem w Gimnazjon Kuźnia Wyszków. Naucza K-1 i kickboxingu różne grupy wiekowe. Jest trenerem personalnym, trenerem przygotowania motorycznego, instuktorem: kickboxingu, turystyki kwalifikowanej, rowerowej, kajakowej, nordic walking, ukończył kursy: pedagoga ulicy,prewencja urazów w sporcie: mobilizajcie i stabilizacje.

Pan Marcin Rosiński jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz reprezentantem akademickiej drużyny AZS AWF Warszawa, z którą zajął 6 miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski w 2016 roku. Od ponad 15 lat Pan Marcin Rosiński związany jest z regionalnym klubem Bug Wyszków, w którym przeszedł wszystkie szczeble młodzieżowych kategorii wiekowych, a obecnie występuje w drużynie seniorskiej.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa