ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

 

 

 W ramach realizacji projektu pn. "Otwarci na świat uczniowie i uczennice szkół i placówek powiatu wyszkowskiego szansą rozwoju dla województwa mazowieckiegouczniowie Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" uczestniczyli w warsztatach rozwijających postawy/umiejętności niezbędne na rynku pracy pn. "Kreatywne rozwiązywanie problemów - trening asertywności" z zakresu kreatywności i przedsiębiorczości".

Warsztaty były realizowane w okresie od października 2017r do kwietnia 2018r. dla 5 grup 20-osobowych. Łącznie w warsztatach wzięło udział 100 uczniów.

Uczestnicy zajęć "Kreatywne rozwiązywanie problemów-trening asertywności" zapoznali się z procesem kreatywnego rozwiązywania problemów oraz zwiększyli jego efektywność. Zdobyli umiejętności zastosowania odpowiedniej strategii rozwiązywania problemów dla konkretnej sytuacji. Poznali i ćwiczyli techniki generowania pomysłów i wybijania się ze schematycznego myślenia. Uczestnicy zajęć poprzez wykonywanie rozmaitych zadań nabywali nowe i doskonalili posiadane umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów i asertywności.

Warsztaty "Kreatywne rozwiązywanie problemów-trening asertywności " odbyły się zgodnie z ustalonym programem i harmonogramem, który obejmował 15 godzin zajęć.

W ramach zajęć słuchacze otrzymali materiały szkoleniowe ( notatnik i przybory do pisania).

 

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa