ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

 

21.05.2018r. uczniowie i uczennice CEZiU ”Kopernik” w ramach projektu „Otwarci na świat uczniowie i uczennice szkół i placówek powiatu wyszkowskiego szansą rozwoju dla województwa mazowieckiego” uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W wycieczce wzięło udział łącznie 60 uczniów i 4 opiekunów.

Wczesnym porankiem uczestnicy projektu wyruszyli wynajętymi autokarami do Warszawy, aby kompleksowo wzbogacić swoja wiedzę o świecie nauki i techniki. Uczniowie zwiedzali przygotowane wystawy, poznając przy tym różne prawa fizyczne, matematyczne i chemiczne. Uczestnicząc w pokazie zorganizowanym w Planetarium, mogli dowiedzieć się o Układzie Słonecznym i wyruszyli w podróż na Marsa.

Pobyt w Centrum Nauki Kopernik dostarczył uczestnikom wycieczki dużą dawkę wiedzy i pozytywnych emocji. Był to mile spędzony czas w przestrzeni, która inspirowała uczniów do obserwacji, doświadczenia, zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi.

Po zwiedzaniu wystaw a przed wejściem do Planetarium, uczniowie udali się na obiad w restauracji „Wiem Bistro” mieszczącym się na terenie Centrum. Natomiast w drodze powrotnej uczniowie skorzystali z posiłku w restauracji McDonald's.

Dzięki tej wspanialej wycieczce młodzież miała okazję przekonać się, że przy niewielkim wysiłku można zgłębić naukę i przy niej jednocześnie się bawić.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa