ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Zajęcia z języka niemieckiego w ramach projektu „Otwarci na świat uczniowie i uczennice szkół i placówek powiatu wyszkowskiego szansą rozwoju dla województwa mazowieckiego” były realizowane z wykorzystaniem nowoczesnego kursu multimedialnego  ,,Profesor Klaus’’. Każdy rozdział tego kursu zawierał odpowiednio dobrany materiał i obejmował  m.in. dialogi, naukę słówek, prezentacje, rozumienie ze słuchu i gramatykę. Ćwiczenia były bardzo urozmaicone poprzez różnorodne nagrania dźwiękowe, filmy, animacje  i ciekawostki. Specjalne testy sprawdzające oraz czytelne statystyki umożliwiały na bieżąco weryfikację postępów w nauce.

Na zajęciach wykorzystywane były ciekawe aplikacji do nauki języka niemieckiego takie jak: quizlet, kahoot, quizizz, uczniowie uczyli się  jak korzystać z gotowych zasobów, nie tylko do nauki języka niemieckiego czy angielskiego ale także przedmiotów ogólnych, co cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów. Młodzież aktywnie brała udział w  kursie. Całość zajęć przebiegała w bezstresowych i komfortowych warunkach sprzyjających efektywnej pracy.

Poza bezcenną wiedzą każdy  z beneficjentów otrzymał dwa podręczniki z ćwiczeniami, słownik polsko - niemiecki, niemiecko – polski, i tablice gramatyczne, co umożliwi dalsze samodzielne kontynuowanie nauki.

 DSC01481

DSC01494

 DSC01504

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa