ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

W dniach 16 – 18 kwietnia odbyły się zawody sportowo – obronne dla uczniów klas wojskowych na terenie 2. Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. Naszą szkołę reprezentowała drużyna siedmioosobowa składająca się z kadetów klas I – III pod opieką pani Moniki Lipka.

Do zaciętej rywalizacji stanęło 20 drużyn z środkowo – wschodniej Polski. Po zaciętej rywalizacji nasza drużyna zajęła VIII miejsce.

WIELKIE GRATULACJE dla naszej drużyny za ducha zespołu, postawę i walkę do końca! GRATULACJE!!!

Zawody składały się z trzech etapów:

- I etap – strefa dynamiczna – pętla taktyczna, składający się z konkurencji Nr 1: to marszobieg zespołowy na dystansie 2,5 km z trzema odcinkami specjalnymi: pierwsza pomoc, pokonanie terenu skażonego oraz skryte pokonanie terenu.

- I etap – strefa statyczna – forma obwodowa, składający się z konkurencji: rzut granatem, strzelanie z karabinka 5,6 mm kbks, rozkładanie i składanie broni.

- II etap – bieg żołnierski na terenie Ośrodka Sprawności Fizycznej: pokonanie przeszkody, pokonanie „mostu tybetańskiego”, przeciąganie pojazdu z wykorzystaniem dowolnego układu wyciągowego, pokonanie przeszkody, strzelanie z trenażera typu cyklop, przetoczenie opony i bieg z ławką gimnastyczną.

#OPW #KlasaWojskowa #CEZiU #Wyszków #WCRWyszków #PowiaWyszkowski