ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

10 uczniów CEZiU "Kopernik" przez 3 tygodnie uczestniczyło w stażu zawodowym w Hiszpanii, w ramach projektu Erasmus+ „Kompetentny uczeń kluczem do sukcesu zawodowego na europejskim rynku pracy”. Uczniowie w trakcie praktyki zawodowej w Walencji doskonalili swoje umiejętności, poszerzyli wiedzę związaną z kierunkiem zawodowym, którego się uczą, sprawdzili wiedzę teoretyczną w praktyce, a także nauczyli się organizacji pracy zespołowej w firmie, poznali zasady funkcjonowania zakładu pracy oraz zdobyli doświadczenie zawodowe na rynku europejskim.

Dyrektor CEZiU "Kopernik" pani Grażyna Kalinowska i wicedyrektor pani Dorota Konopka z opiekunem grupy panią Agnieszką Nowatcińską i koordynatorem grupy stażystów Aleksandrą Kuciapą - pracownikiem firmy Esmovia, w drugim tygodniu stażu zawodowego uczniów, przeprowadziły wizyty monitorujące. Dyrekcja rozmawiała z uczniami i ich tutorami, obserwowała wykonywane przez młodzież zadania. Wizyty monitorujące wykazały, że uczniowie są bardzo dobrze przygotowani do praktyki, profesjonalnie wykonują powierzone im przez pracodawców zadania, szybko uczą się nowych zadań, są asertywni i dobrze komunikacją się z pracodawcami i pracownikami firm.

W weekend uczniowie odbyli zajęcia kulturoznawcze. W sobotę, wspólnie z dyrekcją i opiekunem grupy, zwiedzili Oceanarium w Miasteczku Sztuki i Nauki, a w niedzielę obejrzeli w planetarium film o faunie oceanu i odwiedzili Muzeum Nauki.

W ostatnim tygodniu stażu została przeprowadzona ewaluacja. Uczniowie otrzymali wysokie oceny wystawione przez pracodawców i certyfikaty ukończenia kursu językowego.