ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Znajdź

Hymn

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" 16 uczniów CEZiU "Kopernik" uczestniczyło w stażu zagranicznym w Hiszpanii, w mieście Malaga. Przez trzy tygodnie, od 02.09.2019 r. do 20.09.2019 r. uczniowie technikum pojazdów samochodowych, logistycznego, spedycyjnego, elektrycznego, informatycznego oraz handlowego doskonalili swoje umiejętności zawodowe i zdobywali nowe doświadczenia w hiszpańskich firmach.

Tego typu praktyki to również doskonały czas na doskonalenie języka angielskiego i nauka nowego języka – hiszpańskiego, podczas kursu językowego oraz codziennych rozmów. Staż zawodowy był niewątpliwie dla uczniów cennym doświadczeniem w różnych obszarach. Podczas wizyty monitorującej Dyrektor CEZiU "Kopernik" pani Grażyna Kalinowska usłyszała same pozytywne opinie od pracodawców o stażystach. Doceniono przede wszystkim rzetelność, chęć do pracy i punktualność.

W czasie trzytygodniowego pobytu w Maladze młodzież miała możliwość zobaczyć bliżej wielokulturowość kraju i z tym związaną architekturę, zwyczaje Hiszpanów, czy skorzystać z pięknych plaż. Zobaczyli procesję z okazji święta patronki miasta, pokaz mody na ulicach starówki, podziwiali taniec narodowy flamenco. Odbyli wycieczki kulturoznawcze do Rondy, Sewilli, Nerji.

Atmosfera miejsca i klimat powodowały, że trudno było myśleć o powrocie. W ostatnich dniach pobytu miały miejsce liczne podziękowania dla biura Tribeka obsługującego staż, pracodawców i obsługi w miejscu zamieszkania. Na podsumowaniu stażu uczniowie otrzymali certyfikaty ukończenia stażu.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

herb

 logo trans edu eu

kasa