Znalezione obrazy dla zapytania awaria wodociąguUwaga!!!

Zmiana organizacji pracy CEZiU we wtorek 16 października 2018r w związku z przebudową sieci wodociągowej w Wyszkowie. Uczniowie przychodzą na 5 godzinę lekcyjną tj. 11:40 i lekcje będą realizowane zgodnie z planem lekcyjnym od 5 lekcyjnej. Wyjaśnienie poniżej (źródło: https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/10310-prawie-cala-gmina-bez-wody):

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przebudowuje kolidującą sieć wodociągową w ulicy Sienkiewicza. W nocy z 15 na 16 października nastąpi przepięcie nowo powstałej infrastruktury wodociągowej w ulicy Sienkiewicza w istniejącą sieć wodociągową. Na ten czas zachodzi konieczność wyłączenia Stacji Uzdatniania Wody. W związku z tym w terminie 15-16 października, w godz. od ok. 22:00 do ok. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla większości mieszkańców gminy Wyszków.