ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 8.11.2018 roku w Zespole Szkół Nr 1 odbył się Powiatowy Turniej Koszykówki Dziewcząt. W turnieju wzięło udział 5 drużyn z wyszkowskich szkół ponadgimnazjalnych. Po zaciętej walce dziewczęta naszej szkoły zajęły 5 miejsce.

W skład drużyny weszły uczennice: Natalia Stopka, Natalia Markowska, Adriana Wiśniewska, Sandra Podbielska, Natalia Górecka, Paulina Bonius, Agata Kołodziejska, Patrycja Bielawska, Joanna Pietrzak, Kamila Wrzesińska, Karolina Samsel, Klaudia Kur.

Dziękuję dziewczętom za walkę fair play.

W niedzielę 11 listopada 2018 roku wyszkowianie mieli możliwość wzięcia udziału w VII edycji Wyszkowskiego Biegu Niepodległości. Bieg był połączony z uroczystymi obchodami 100 - lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Meta i start zawodów znajdowała się w Parku Miejskim im. Karola Ferdynanda Wazy w centrum Wyszkowa. Celem imprezy była popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej i prozdrowotnej.

Czytaj więcej: VII edycja Wyszkowskiego Biegu Niepodległości

Dnia 17.10.2018 r. odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej chłopców, którego gospodarzem był Zespół Szkół Nr 1. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn podzielonych na 2 grupy.

Po wyjściu ze swojej grupy i dalszej zaciętej walce nasi zawodnicy zajęli 3 medalowe miejsce.

Czytaj więcej: III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej chłopców

W dniu 08.10.2018 r. odbył się Szkolny turniej piłki nożnej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 6 drużyn. Turniej odbył się w systemie „przegrany odpada”. Zwyciężyła klasa 3 LBP w składzie: Natalia Markowska, Adriana Wiśniewska, Aleksandra Wróbel, Natalia Stopka, Natalia Osińska, Anna Kulesza. Na drugim miejscu uplasowała się klasa 2Tl i 1TS.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa