ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 28.11.2017 roku w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” odbyły się pierwsze w historii szkoły zawody w wyciskaniu sztangi sprzed klatki piersiowej w pozycji leżącej. Organizatorem, prowadzącym i sędzią głównym zawodów był pan Andrzej Kurek wraz z klasą 3 TE. Sędzią technicznym była pani Monika Wultańska, która podejmowała decyzję o zaliczeniu wypchnięcia ciężaru.

Czytaj więcej: Szkolne zawody w wyciskaniu sztangi 

W dniu 15 listopada 2017 roku na sali gimnastycznej Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie odbył się szkolny Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 12 dziewcząt i 41 chłopców. Zawody przebiegały w miłej atmosferze. Uczniowie grali do dwóch wygranych setów, do dwóch przegranych meczy.

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców

W minioną sobotę 11 listopada 2017 roku wyszkowianie mieli możliwość wzięcia udziału w VI edycji Wyszkowskiego Biegu Niepodległości. Obchodziliśmy już 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Tym razem meta i start została przeniesione z Rybienka Leśnego do Parku Miejskiego im. Karola Ferdynanda Wazy w centrum Wyszkowa. Celem imprezy była popularyzacja i upowszechnianie biegania, jako najprostszej formy aktywności ruchowej i prozdrowotnej.

Czytaj więcej: VI Wyszkowski Bieg Niepodległości

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa