ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniach 14.02.-15.02.2019 roku w Centrum Edukacji Ustawicznej i Zawodowej „Kopernik” w Wyszkowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Natomiast w dniu 27.02.2019 roku Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców w deblu. W turnieju wzięło udział 5 szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu Wyszkowa: Zespół Szkół Nr 1, CEZiU "Kopernik", Zespół Szkół Nr 3, I Liceum Ogólnokształcące i I TP-U.

Czytaj więcej: Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców w deblu

W dniu 20.02.2019r. w Zespole Szkół nr 3 odbył się Powiatowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 5 drużyn, grając systemem „każdy z każdym”. Po emocjonującej walce nasze koleżanki wywalczyły 2 miejsce. Zawodniczką turnieju została Natalia Markowska.

Skład drużyny: Wiśniewska Adriana, Markowska Natalia, Osińska Natalia, Oparzela Katarzyna, Pietrzak Joanna, Samsel Karolina, Paź Weronika, Tomczak Maria.

Dnia 21.02.2019 r. odbył się Powiatowy Turniej w Piłce Nożnej Halowej chłopców, którego gospodarzem był Zespół Szkół Nr 3. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn podzielonych na 2 grupy.

Po wyjściu ze swojej grupy i dalszej zaciętej walce nasi zawodnicy zajęli 2 miejsce. Skład drużyny: Penkul Dominik, Sobczak Dawid, Samsel Przemysław, Zawadzki Sebastian, Srokowski Piotr, Jóźwiak Adrian, Zabrzecki Krzysztof, Sztachelski Damian, Piechociński Albert, Kluczek Dominik.

W dniu 12.12.2018 roku odbył się w naszej szkole Turniej Tenisa Stołowego w grze pojedynczej dla uczniów wszystkich klas. Wzięło w nim udział około 60 uczniów i uczennic CEZiU „Kopernik”. Turniej miał  na celu wyłonienie najlepszych tenisistów naszej placówki.

Uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem umiejętności oraz wytrzymałości nie tylko fizycznej, ale również emocjonalnej.

Czytaj więcej: Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa