ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W piątek 11 października 2019 r. w Ostrołęce odbyły się Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt. Rywalizacja toczyła się na nadnarwiańskich błoniach. Uczestniczyły w niej dzieci i młodzież z okolicznych szkół podstawowych i szkół ponadgimnazjalnych, którzy zajęli pierwsze lub drugie miejsca na szczeblu powiatu. Powiat wyszkowski reprezentowały 7 osobowe drużyny z I LO C.K. Norwida, ZS Nr 3 i CEZiU „Kopernik” wraz z opiekunem Panią Moniką Wultańską.

Czytaj więcej: Międzypowiatowe sztafetowe biegi przełajowe  w Ostrołęce

W dniu 09.10.2019 r. odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Nożnej chłopców ze szkół średnich. Gospodarzem zawodów był Zespół Szkół Nr 1, w którego obiekcie sportowym rozgrywane były zawody. Do zawodów szkolnych przystąpiło 6 szkół z powiatu wyszkowskiego. Drużyny przydzielone zostały do dwóch grup, z których do półfinału turnieju awansowały po dwie drużyny.

Czytaj więcej: Zawody Powiatowe w Piłce Nożnej 

03.10.2019r. w Długosiodle odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięły udział reprezentacje z następujących szkół: ZS Nr 1, ZS Nr 3, LO im. C.K. Norwida i ZS Długosiodło i CEZiU „Kopernik” pod opieką Pani Ewy Jagielskiej i Pani Moniki Wultańskiej.

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w biegach 

25.09.2019r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców w Długosiodle. W zawodach wzięły udział reprezentacje z następujących szkół: ZS Nr 1, ZS Nr 3, LO im. C.K. Norwida i ZS Długosiodło i CEZiU „Kopernik” pod opieką Pani Ewy Jagielskiej i Pani Moniki Wultańskiej.

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska w indywidualnych biegach przełajowych

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa