ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Pani Ewa Jagielska jest nauczycielem wychowania fizycznego z pasją! W zawodzie pracuje od 13 lat. Swoją ciężką pracą i determinacją udowadnia, że sukces sportowy można osiągnąć w każdym wieku.

Pani Ewa jest Mistrzynią Świata Masters na 10 km i wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w biegach długich. W swoim dorobku sportowym może pochwalić się aż 12 medalami Mistrzostw Polski. Jest także Mistrzynią Polski Nauczycieli w Maratonie i na 10 km.

Czytaj więcej: Sukcesy nauczycieli wychowania fizycznego-Pani Ewa Jagielska

Nauczyciele wychowania fizycznego naszej szkoły odnoszą wiele sukcesów w zawodach i aktywnie działają w środowisku sportowym.

Pan Piotr Trześniewski trenuje sporty walki od 5 roku życia. Startował amatorsko i zawodowo, stoczył na ringach i matach ponad 120 walk w kickboxingu i karate. Najważniejsze sukcesy: wicemistrz w Mistrzostwach Świata K-1 (Londyn, Anglia), Puchar Świata K-1 (Innsbruck, Austria), 3 krotny medalista Pucharu Europy K-1 (Praga, Czechy), Zawodowy Mistrz Polski K-1, trzykrotny Mistrz Polski w kickboxingu, zdobywca Pucharu Polski K-1. Rekord zawodowy: 15-5-2.

Czytaj więcej: Sukcesy nauczycieli wychowania fizycznego

W dniu 07.06.2019r. na wyszkowskim stadionie WOSiR odbyły się Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z 4 szkół średnich: ZS Nr 1, CEZiU "Kopernik", ZS Nr 3 i LO im. C.K. Norwida. Dziewczęta i chłopcy wzięli udział w następujących konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 200 m, bieg na 400 m, bieg na 800 m, bieg na 1000 m, skok w dal, pchnięcie kulą, sztafeta 4 x 100 m, sztafeta olimpijska 800 – 400 – 200 – 100 m.

Czytaj więcej: Powiatowe Igrzyska Sportowe Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce

W piątek 29 marca 2019 r. w Ostrołęce odbyły się Międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe chłopców i dziewcząt. Rywalizacja toczyła się na nadnarwiańskich błoniach. Uczestniczyły w niej dzieci i młodzież z okolicznych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Powiat wyszkowski reprezentowali m.in. uczniowie naszej szkoły: Sebastian Mościcki i Korneliusz Suchenek z klasy 3 TH z opiekunem panią Moniką Wultańską.

Czytaj więcej: Międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe chłopców i dziewcząt

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa