ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Już po raz ósmy nasza szkoła włączyła się w akcję Narodowego Czytania, zainicjowaną w 2012 roku przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Celem akcji jest propagowanie polskiej literatury.

Uczniowie CEZiU  "Kopernik" czytali fragmenty noweli pt.”Dobra Pani”. Każdy z uczestników Narodowego Czytania otrzymał pamiątkową pieczęć.

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie - Nowele polskie

Zapraszamy uczniów i nauczycieli CEZiU „Kopernik” do wzięcia udziału w ósmej edycji Narodowego Czytania w dniu 9.09.2019r. (poniedziałek). Rozpoczęcie akcji o godz.10.30 na górnym korytarzu.

W tym roku, odbędzie się lektura ośmiu utworów, wybranych przez Parę Prezydencką, z ponad stu tytułów przesłanych do Kancelarii Prezydenta:

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie 2019

7 czerwca 2019 r. o godz. 10:00 uczniowie i nauczyciele CEZiU "Kopernik" przyłączyli się po raz kolejny do bicia rekordu czytania w ramach Ogólnopolskiej Akcji Czytania:"Jak nie czytam, jak czytam".

Społeczność „Kopernika” czytała w tym samym czasie w różnych miejscach na terenie szkoły.

Akcja miała na celu popularyzację czytelnictwa oraz budowanie pozytywnego wizerunku książki, tak by czytanie kojarzyło się z czymś przyjemnym, z wolnym czasem i rozrywką.

Czytaj więcej: Akcja masowego czytania:”Jak nie czytam jak czytam”

7 czerwca 2019r. (piątek) o godzinie 10:00 odbędzie się kolejna ogólnopolska akcja masowego czytania pod hasłem „Jak nie czytam, jak czytam”. Uczniowie z całego kraju będą wspólnie czytać, każdy to, na co ma ochotę.

Dołączymy się do nich również my, uczniowie i nauczyciele z CEZiU "Kopernik". Spotkajmy się wszyscy na placu apelowym 7 czerwca 2019 r. o godzinie 10:00, aby wziąć udział w biciu rekordu.

Serdecznie zapraszam!

W dniach 4-11 marca 2019 r uczniowie klas maturalnych technikum i liceum mieli okazję wziąć udział w lekcjach bibliotecznych na temat: „Warsztat informacyjny Biblioteki Pedagogicznej w Wyszkowie". W trakcie zajęć młodzież zobaczyła jak funkcjonuje biblioteka.

Uczniowie poznali bazą informatyczną biblioteki, zasoby sieci komputerowej, zbiory oraz regulamin. Zwiedzili wszystkie jej agendy, m.in. (dział udostępniania zbiorów - wypożyczalnię, czytelnię naukową, czytelnię czasopism, wypożyczalnię multimedialną, internetowe centrum informacji.

Czytaj więcej: Uczniowie klas maturalnych w Bibliotece Pedagogicznej w Wyszkowie

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa