ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniach 6 - 8 grudnia 2017 r. odbył się w bibliotece quiz mikołajkowy ”Co wiemy o Mikołaju?”

Celem quizu było podtrzymanie tradycji mikołajkowych oraz wprowadzenie młodzieży w świąteczny nastrój. Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania wylosowano trzech zwycięzców.

Nagrody - czekoladowe mikołaje otrzymali uczniowie klasy 2LBP: Daniel Bajorek, Cezary Jadacki, Adrian Jóżwiak.

6 grudnia 2017 r. biblioteka szkolna zaprasza na Quiz mikołajkowy „Co wiemy o Mikołaju?” Zadania konkursowe do rozwiązania będą w bibliotece. Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania zostaną wylosowani zwycięzcy.

Czekają słodkie nagrody ! Serdecznie zapraszam do udziału!

15 listopada 2017 r. uczniowie klasy I TL i I TH uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych w Bibliotece Pedagogicznej, zorganizowanych z okazji ”Światowego Dnia Rzucania Palenia Tytoniu”. Spotkanie prowadziła pani Grażyna Borowska - pracownik Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej.

Czytaj więcej: Uwolnijmy się od dymu tytoniowego!

Tegoroczne obchody rozpoczęły się na początku października ogłoszeniem konkursu literackiego "Leśmian znany czy nieznany?” Główne święto pod hasłem: „Książka nas łączy” odbyło się 24 października 2017 r. Na oknach szkolnych zawieszono hasła propagujące czytanie. W korytarzu górnym oraz dolnym wykonano gazetki: „Dlaczego warto czytać?”, ’’Historia książki”. Zorganizowano rónież wystawę nowości wydawniczych.

Czytaj więcej: Tak świętowaliśmy Dzień Bibliotek Szkolnych

Dnia 24 października 2017 roku (wtorek) biblioteka multimedialna zaprasza na Dzień Bibliotek Szkolnych. W programie, m. in.: słodkie wypożyczanie, rozstrzygnięcie konkursu: „Bolesław Leśmian znany czy nieznany?”, akcja „Czytam! Polecam!”, błyskawiczny konkurs „Połącz autora z tytułem książki”, wystawa albumów i nowości wydawniczych, wystawki promujące czytelnictwo.

Hasło tegorocznych obchodów: „Książka nas łączy”.

         Serdecznie zapraszam do udziału!

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie literackim o życiu i twórczości Bolesława Leśmiana z okazji 140 rocznicy urodzin i 80 rocznicy śmierci pisarza.

Zadania konkursowe znajdują się w bibliotece. Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania zostanie wylosowany zwycięzca, na którego czeka nagroda!

Czytaj więcej: Konkurs literacki "Leśmian znany czy nieznany?”

Już po raz szósty nasza szkoła włączyła się w akcję Narodowego Czytania zainicjowaną w 2012 roku przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. Uczniowie CEZiU "Kopernik" czytali fragmenty „Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.

"Wesele. Dramat w trzech aktach", najsłynniejszy utwór Stanisława Wyspiańskiego, powstało na kanwie autentycznego wydarzenia – wesela poety i dramaturga Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną, chłopką z podkrakowskich Bronowic.

Czytaj więcej: Narodowe Czytanie -”Wesele” Stanisława Wyspiańskiego

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa