ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

18 listopada 2019 r. grupa uczniów (wolontariusze) CEZiU ”Kopernik” uczestniczyli w międzynarodowym projekcie edukacyjnym "Mały Miś w świecie literatury”, którego celem jest rozwijanie i promocja czytelnictwa.

Spotkanie odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej. Uczestnikami zajęć czytelniczych była grupa czterolatków „Motylki” z Przedszkola Nr 1 w Wyszkowie.

Czytaj więcej: Czytanie bajek - projekt „Mały Miś w świecie literatury”

W ramach współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Wyszkowie 6 listopada 2019 r. uczniowie klas 2 i 3TL i 3LBP oraz 12 listopada 2019 r uczniowie klasy 4TE, 4TPS i 1TPg uczestniczyli w spotkaniu, w Bibliotece Pedagogicznej dotyczącym szkodliwości palenia tytoniu, picia alkoholu i używania narkotyków. Zajęcia prowadziła pani Grażyna Borowska – prezes oddziału rejonowego PCK w Wyszkowie.

Czytaj więcej: Umiem mówić NIE!

4 listopada 2019 r. klasy 4TL i 2TL uczestniczyły  w spotkaniu  w Bibliotece Pedagogicznej dotyczącym zdrowego stylu życia. Spotkanie prowadziła dietetyk pani A. Ciecióra ze Klubu Zdrowej Formy.

Celem było zwrócenie uwagi na właściwe odżywianie, zdrowy styl życia oraz dietę dostosowaną dla młodzieży w wieku szkolnym. Główną formą zajęć był interesujący wykład połączony z prezentacją multimedialną i dyskusją na temat zasad właściwego odżywiania. Prowadząca omówiła główne błędy w naszej diecie, które prowadzą nie tylko do nadwagi i otyłości, ale również wielu chorób.

Czytaj więcej: Fakty i mity na temat prawidłowego odżywiania

Tegoroczne obchody rozpoczęły się na początku października ogłoszeniem konkursu ”Gustaw Herling -Grudziński patronem 2019 roku”. Wykonano również w bibliotece gazetkę o życiu i twórczości pisarza.

Główne święto pod hasłem: „Wyobraź sobie” odbyło się 29 października 2019 r. Na oknach w szkole zawieszono hasła propagujące czytanie. Na korytarzu górnym oraz dolnym wykonano gazetki: „Nagroda Nobla” oraz informującą o święcie. Zorganizowano wystawę albumów i nowości wydawniczych zakupionych ze środków Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Czytaj więcej: „Wyobraź sobie”- Dzień Bibliotek Szkolnych

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa