ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" 16 uczniów CEZiU "Kopernik" uczestniczyło w stażu zagranicznym we Włoszech, w Rimini. Stażyści z technikum pojazdów samochodowych, logistycznego, spedycyjnego, elektrycznego i informatycznego przez 3 tygodnie, od 03.09.2018r. do 21.08.2018r., doskonalili umiejętności zawodowe i zdobywali doświadczenie w włoskich firmach.

Czytaj więcej: Staż zawodowy w Rimini

W okresie od 12.08.2018r. do 01.09.2018r. grupa 16 uczniów CEZiU "Kopernik" realizowała 3-tygodniowy staż zawodowy w stolicy Bułgarii - Sofii, w ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności". Uczniowie z technikum handlowego, informatycznego, logistycznego i spedycyjnego mieli możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w bułgarskich przedsiębiorstwach działających w różnorodnych branżach.

Czytaj więcej: Wspomnienia ze stażu zawodowego z Bułgarii

W dniu 20.06.2018 r. (środa) o godzinie 15.30, w sali numer 4 odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów zakwalifikowanych na staż zagraniczny w Bułgarii i Włoszech, w ramach projektu Erasmus+.

Zapraszamy

Uczniowie zakwalifikowani podczas rekrutacji na staż zagraniczny w ramach programu ERASMUS+ proszeni są o potwierdzenie zobowiązania uczestnictwa podpisem na liście u doradców zawodowych w SZOK-u do wtorku 20 marca 2018r. do 14-tej. 

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa