ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 17 grudnia 2019 r. w  CEZiU "Kopernik"  odbędzie się „Szkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek” (świetlica szkolna godzinie 11.00.).

Regulamin konkursu i karta zgłoszenia w załączniku. formularz zgłoszeniowy     regulamin

Kontakt do organizatorów: Danuta Przybysz, Wojciech Karpiński, Ireneusz Elward.

Czy rondo to koło? Czy linie elektryczne to proste w przestrzeni? Czy ulice to proste przecinające się? Czy znajdziesz obiekty wokół siebie, które mógłbyś opisać pojęciami matematycznymi?

Zastanów się i weź udział w konkursie „Matematyka wokół nas”. Zrób zdjęcia, wydrukuj je, zatytułuj pojęciami matematycznymi i dostarcz je do 10 grudnia do Pani Grażyny Matey.

Czytaj więcej: Matematyka wokół nas – konkurs!

Zaproszam uczniów do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEO-PLANETA PLUS. W Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta PLUS uczestnicy mogą wziąć udział w teście konkursowym na temat: Geografia Polski - „Pojezierza i niziny Polski”. Tematyka konkursu nie wykracza poza program nauczania.

Czytaj więcej: Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta Plus"

19 listopada 2019 r. uczniowie klasy I THg i I TLp wraz z opiekunami panią Renatą Czyż i panią Ewą Ulejczyk odwiedzili Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie oraz zwiedzili budynek Senatu Rzeczpospolitej Polskiej.

GPW to instytucja publiczna mająca na celu zapewnienie możliwości obrotu giełdowego papierami wartościowymi (takimi jak akcje, obligacje, prawa poboru itp.) oraz niebędącymi papierami wartościowymi instrumentami finansowymi (takimi jak opcje, kontrakty terminowe) dopuszczonymi do obrotu giełdowego.

Czytaj więcej: Wycieczka do Senatu RP i Giełdy Papierów Wartościowych

Organizatorem konkursu jest Quad/Graphics Europe, firma z branży poligraficznej działająca pod marką „Quad”. Quad w Wyszkowie jest spółką-córką amerykańskiej korporacji Quad, z główną siedzibą w Sussex w stanie Wisconsin. What’s up Quad? to konkurs, w którym uczestnicy, uczniowie szkół średnich z powiatów wyszkowskiego i pułtuskiego, używają wyłącznie języka angielskiego oraz uczą się kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy, tj. praca nad projektem i praca zespołowa. Uczestnicy konkursu tworzą zespół projektowy 2-4 osób i wspólnie opracowują temat – w tej edycji „Quad za 10 lat”.

Czytaj więcej: What’s up Quad?

W ramach akcji „Szkoła do hymnu” 8 listopada prawie 4 mln uczniów i prawie 400 tys. nauczycieli z ponad 19 tys. szkół, przedszkoli i placówek oświatowych wspólnie o symbolicznej godzinie 11.11 odśpiewało cztery zwrotki hymnu narodowego, wśród nich również nasza szkoła. Uczniowie klas mundurowych dodatkowo zaśpiewali „Marsz Pierwszej Brygady”.

Czytaj więcej: „SZKOŁA DO HYMNU”

W minioną sobotę 16 listopada 2019 r. w hali WOSiR w Wyszkowie odbył się II Zlot Wychowanie i Profilaktyka (WiP Wyszków). Podobnie jak w zeszłym roku liczną grupę reprezentowała młodzież z Wyszkowa i okolic. Nie zabrakło także reprezentantów z Pułtuska i Ostrowi Mazowieckiej.

Naszą szkołę reprezentowała grupa pod opieką pani Moniki Wultańskiej: Rafał Wyrąbek 1 LOp, Kacper Kowalski 1 TEp, Anna Gospoś 1 Thp, Roksana Wojtkowska 1 THp i Krzysztof Kamiński 1 TPg.

Czytaj więcej: II Zlot Wychowanie i Profilaktyka 

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa