ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Bardzo prosimy całą społeczność szkolną  o zapoznanie się z informacjami przygotowanymi przez Główny Inspektorat Sanitarny przy współpracy z Mnisterstwem Edukacji Narodowej:

MEN-i-GIS_Informacja-na-temat-zagrożeń-dotyczących-e-papierosów

https://gis.gov.pl/aktualnosci/zagrozenia-zwiazane-z-e-papierosami-men-i-gis-ostrzegaja/

 

Fundacja Civis Polonus we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego w Warszawie prowadzą rekrutację radnych do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego.

Powołanie Młodzieżowego Sejmiku ma służyć m.in. aktywizacji środowisk młodzieżowych w życiu społecznym i publicznym regionu, wymianie doświadczeń przez młodzież z Mazowsza, poznaniu potrzeb i oczekiwań młodzieży, usprawnieniu komunikacji oraz poprawieniu możliwości reagowania samorządu województwa na ich problemy i potrzeby itp.

Czytaj więcej: Wybory do Młodzieżowego Sejmiku Mazowieckiego

Od 15 października we wszystkich klasach zostanie przeprowadzony Konkurs na najlepsze wykonanie hymnu państwowego i hymnu szkoły. Jury będzie odwiedzało poszczególne klasy podczas zajęć lekcyjnych. Za najlepsze wykonanie hymnów przewidziano cenne nagrody.

Europejski Dzień Języków obchodzony jest 26 września każdego roku od 2001 r. z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską. W tym dniu w CEZIU "Kopernik" odbyły się  konkursy oraz zrealizowano wiele ciekawych projektów.

W szkole porozwieszanie były pytania ukryte pod kodami QR. Zadaniem uczniów było odczytanie tych pytań, udzielenie poprawnej odpowiedzi i zapisanie jej na kartce oraz przyniesienie jej do sali nr 15 do pani Agnieszki Oniśk. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni.

Czytaj więcej: Europejski Dzień Języków 2019

27 września 2019r. uczniowie klas pierwszych CEZiU "Kopernik" złożyli ślubowanie. W tym roku szkolnym była to szczególna uroczystość w historii szkoły ze względu na podwójny rocznik uczniów, po szkole podstawowej i gimnazjum. Uczniowie 15 klas pierwszych uczestniczyli w uroczystości w dwóch turach, które poprowadzili Natalia Kowalczyk i Łukasz Twardowski.

Czytaj więcej: Ślubowanie klas pierwszych

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa