Informujemy, że na badaniach lekarskich dla kandydatów do szkół kształcących w zawodach konieczna jest obecność rodziców lub opiekunów prawnych

Warto mieć marzenia, ponieważ to one inspirują nas do działania każdego dnia. Marzenia są małe i duże. O te drugie trzeba walczyć i robić wszystko, aby je zrealizować, tak jak Kacper Jaszewski - uczeń klasy II Liceum Bezpieczeństwa Publicznego i zawodnik Rhinos Wyszków.

Na zaproszenie NFL Academy w Londynie uczestniczył w Campie, którego celem była rekrutacja najlepszych zawodników do szkoły, w której pod opieką trenerów z NFL będą szkolić się młodzi zawodnicy. Spośród 1500 młodych ludzi biorących udział w rekrutacji, wybrano najlepszych 150 zawodników, w tym Kacpra.

Czytaj więcej: Warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia

Drodzy Maturzyści !

Zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości 04.07.2019 roku (czwartek) o godz. 14.00          w salach lekcyjnych u wychowawców.

Pomiędzy godziną 8:00 a 10:00 jest możliwość sprawdzenia wyników w systemie informatycznym.

Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła na stronie: https://okewarszawa.azurewebsites.net

19 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w CEZiU "Kopernik", na której podsumowano pracę społeczności szkolnej, zostały wręczone nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce i wyróżniającą się postawę w wypełnianiu obowiązków klasy mundurowej oraz pożegnano uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Branżowej I Stopnia.

Uroczystość prowadzili Weronika Gaszczyńska i Jakub Nowak, którzy powitali przybyłych gości: Starostę Powiatu Wyszkowskiego Pana Jerzego Żukowskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie insp. Michała Toporkiewicza, przedstawiciela Wojskowej Komendy Uzupełnień ppor. Artura Serokę, przedstawicieli Związku Piłsudczyków Rzeczpospolitej Polskiej, ksiądza kan. dr Zdzisława Golana.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Znalezione obrazy dla zapytania zakończenie roku szkolnegoZapraszamy rodziców, uczniów, radę pedagogiczną na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Centum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie w środę 19 czerwca 2019r. o godz. 09:00 na placu apelowym.

Przypominamy uczniom o obowiązującym stroju galowym.

Dyrektor CEZiU