ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniu 03.01.2019 r. (czwartek) o godzinie 10.30 w świetlicy CEZIU "Kopernik" odbędzie się SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się do wychowawcy swojej klasy.

ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE KOLĘDOWANIE.

13.12.2018 r. uczennice z 1TL wraz z wychowawcą panią Anetą Zagumną odwiedziły Przedszkole Integracyjne nr 4 w Wyszkowie. Uczennice poprowadziły świąteczne warsztaty.

Wprowadzeniem do warsztatów i świątecznego nastroju była pastorałka. Następnie przedszkolaki opowiadały o świątecznych zwyczajach, o prezentach, które chciałby dostać od Świętego Mikołaja i symbolach, które kojarzą z Bożym Narodzeniem.

Czytaj więcej: Klasa I TL zorganizowała świąteczne warsztaty w przedszkolu

 

 "Jak traktujemy przyrodę zależy od tego kim jesteśmy, jaka jest nasza świadomość, jakie są nasze wartości" - Henryk Skolimowski

 Doceniając wiodącą rolę oświaty w zaszczepianiu świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży zachęcam uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji „ODZYSKOMANII” – długofalowym programie upowszechniającym racjonalną gospodarkę odpadami, selektywną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii i przenośnych akumulatorów.

Czytaj więcej: Bądź EKO!

Zapraszamy do udziału w konkursie matematycznym sprawdzającym umiejętność logicznego myślenia „Mistrz łamigłówek i zagadek logicznych”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich klas drugich CEZiU „Kopernik”. Każdą klasę reprezentuje dwuosobowa grupa. Przed przystąpieniem do konkrsu należy rozwiązać zadania:   zadania do konkursu

Czytaj więcej: Konkurs "Mistrz łamigłówek i zagadek logicznych"

Uczniowie klasy III TS i III TL wzięli udział w warsztatach przygotowujących do uczestnictwa w grze TransEdu.

Aplikacja TransEdu to wierne odzwierciedlenie giełdy transportowej, przygotowane w formie gry dla studentów i uczniów logistyki i spedycji.

Uczniowie wcielają się w rolę przewoźnika drogowego, który dla swojej floty ciężarówek musi zawrzeć opłacalne transakcje biznesowe.

Czytaj więcej: Warsztaty logistyków i spedytorów z aplikacją TransEdu

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa