Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 w CEZiU "Kopernik" była ukoronowaniem pracy uczniów i pracowników szkoły. Przybyli na nią szczególni goście: Naczelnik Wydziału Oświaty Krzysztof Arbaszewki, Dyrektor Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu Maria Gajewska, Prezes Związku Piłsudczyków Rzczpospolitej Polskiej major Sylwester Raniszewski, Przewodnicząca Rady Rodziców Marzena Ciemerych.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2017/2018  w CEZiU ”Kopernik”

19 maja na terenie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Wyszkowie odbył się piknik wojskowy pt. „Zostań Terytorialsem”. Celem zorganizowanego wydarzenia była promocja Wojsk Obrony Terytorialnej. Po uroczystym otwarciu pikniku przez ppłk Leszka Wieczorka pokaz walki wręcz zaprezentowali nasi uczniowie Liceum Bezpieczeństwa Publicznego wraz trenerem Andrzejem Grajczykiem.

Czytaj więcej: Piknik wojskowy "Zostań Terytorialsem"

13 czerwca w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica Filia w Wyszkowie odbyła się VIII edycja Wyszkowskiego Dnia Nauki pod hasłem: „1918-2018 – Piękna Niepodległa”. Dzień Nauki organizowała gmina Wyszków, przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży. W tym roku samorząd przygotował spotkanie we współpracy z filią Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Szkołą Podstawową nr 1 im. Adama Mickiewicza. Głównym celem imprezy była promocja wyszkowskiej oświaty oraz prezentacja najlepszych projektów edukacyjnych realizowanych przez wyszkowskie gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Czytaj więcej: VIII  Wyszkowski Dzień Nauki - "Kopernik" dla Niepodległej

W listopadzie 1918 roku, po 123 latach nieobecności na mapach politycznych Europy, Polska odzyskała niepodległość. Stało się to głównie dzięki wytrwałości i ofiarności aktywnej części polskiego społeczeństwa, które w okresie niewoli przekazywało nowym generacjom młodych Polaków przywiązanie do języka i kultury narodowej. W latach pierwszej wojny światowej (1914-1918) wystąpiły sprzyjające okoliczności dla sprawy polskiej.

Czytaj więcej: Wystawa prac uczniów "Dla Niepodległej"

Rekrutacja do CEZiU

Znalezione obrazy dla zapytania rekrutacjaZapraszamy kandydatów do klas pierwszych w CEZiU do zapoznania się z regulaminem rekrutacji i ofertą edukacyjną. Warunkiem naboru jest wypełniennie formularza elektronicznego od 10 maja 2018 od godziny 10.00 do 18 maja 2018 do godz. 15:00. Poniżej zamieszczamy odnośniki do Regulaminu rekrutacji oraz do systemu elektronicznego naboru:

REGULAMIN REKRUTACJI

SYSTEM NABORU ELEKTRONICZNEGO