W dniu 03.01.2019 r. (czwartek) o godzinie 10.30 w świetlicy CEZIU "Kopernik" odbędzie się SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK.

Wszyscy chętni proszeni są o zgłaszanie się do wychowawcy swojej klasy.

ZAPRASZAMY NA WSPÓLNE KOLĘDOWANIE.

13.12.2018 r. uczennice z 1TL wraz z wychowawcą panią Anetą Zagumną odwiedziły Przedszkole Integracyjne nr 4 w Wyszkowie. Uczennice poprowadziły świąteczne warsztaty.

Wprowadzeniem do warsztatów i świątecznego nastroju była pastorałka. Następnie przedszkolaki opowiadały o świątecznych zwyczajach, o prezentach, które chciałby dostać od Świętego Mikołaja i symbolach, które kojarzą z Bożym Narodzeniem.

Czytaj więcej: Klasa I TL zorganizowała świąteczne warsztaty w przedszkolu

"Jak traktujemy przyrodę zależy od tego kim jesteśmy, jaka jest nasza świadomość, jakie są nasze wartości" - Henryk Skolimowski

Doceniając wiodącą rolę oświaty w zaszczepianiu świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży zachęcam uczniów do wzięcia udziału w kolejnej edycji „ODZYSKOMANII” – długofalowym programie upowszechniającym racjonalną gospodarkę odpadami, selektywną zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, baterii i przenośnych akumulatorów.

Czytaj więcej: Bądź EKO!

Zapraszamy do udziału w konkursie matematycznym sprawdzającym umiejętność logicznego myślenia „Mistrz łamigłówek i zagadek logicznych”.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów wszystkich klas drugich CEZiU „Kopernik”. Każdą klasę reprezentuje dwuosobowa grupa. Przed przystąpieniem do konkrsu należy rozwiązać zadania:   zadania do konkursu

Czytaj więcej: Konkurs "Mistrz łamigłówek i zagadek logicznych"

Uczniowie klasy III TS i III TL wzięli udział w warsztatach przygotowujących do uczestnictwa w grze TransEdu.

Aplikacja TransEdu to wierne odzwierciedlenie giełdy transportowej, przygotowane w formie gry dla studentów i uczniów logistyki i spedycji.

Uczniowie wcielają się w rolę przewoźnika drogowego, który dla swojej floty ciężarówek musi zawrzeć opłacalne transakcje biznesowe.

Czytaj więcej: Warsztaty logistyków i spedytorów z aplikacją TransEdu