ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

 

Informujemy, że na badaniach lekarskich dla kandydatów do szkół kształcących w zawodach konieczna jest obecność rodziców lub opiekunów prawnych

Warto mieć marzenia, ponieważ to one inspirują nas do działania każdego dnia. Marzenia są małe i duże. O te drugie trzeba walczyć i robić wszystko, aby je zrealizować, tak jak Kacper Jaszewski - uczeń klasy II Liceum Bezpieczeństwa Publicznego i zawodnik Rhinos Wyszków.

Na zaproszenie NFL Academy w Londynie uczestniczył w Campie, którego celem była rekrutacja najlepszych zawodników do szkoły, w której pod opieką trenerów z NFL będą szkolić się młodzi zawodnicy. Spośród 1500 młodych ludzi biorących udział w rekrutacji, wybrano najlepszych 150 zawodników, w tym Kacpra.

Czytaj więcej: Warto mieć marzenia i dążyć do ich spełnienia 

Drodzy Maturzyści !

Zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości 04.07.2019 roku (czwartek) o godz. 14.00          w salach lekcyjnych u wychowawców.

Pomiędzy godziną 8:00 a 10:00 jest możliwość sprawdzenia wyników w systemie informatycznym.

Logowanie do systemu odbywa się za pomocą loginu i hasła na stronie: https://okewarszawa.azurewebsites.net

 

19 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 w CEZiU "Kopernik", na której podsumowano pracę społeczności szkolnej, zostały wręczone nagrody za wysokie osiągnięcia w nauce i wyróżniającą się postawę w wypełnianiu obowiązków klasy mundurowej oraz pożegnano uczniów klas trzecich Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Branżowej I Stopnia.

Uroczystość prowadzili Weronika Gaszczyńska i Jakub Nowak, którzy powitali przybyłych gości: Starostę Powiatu Wyszkowskiego Pana Jerzego Żukowskiego, Komendanta Powiatowego Policji w Wyszkowie insp. Michała Toporkiewicza, przedstawiciela Wojskowej Komendy Uzupełnień ppor. Artura Serokę, przedstawicieli Związku Piłsudczyków Rzeczpospolitej Polskiej, ksiądza kan. dr Zdzisława Golana.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Znalezione obrazy dla zapytania zakończenie roku szkolnegoZapraszamy rodziców, uczniów, radę pedagogiczną na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Centum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie w środę 19 czerwca 2019r. o godz. 09:00 na placu apelowym.

Przypominamy uczniom o obowiązującym stroju galowym.

Dyrektor CEZiU

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa