ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Konkurs "Matematyka wokół nas" został rozstrzygnięty. Jurorami byli  wicedyrektor Natalia Szczerba i nauczyciele matematyki. W konkursie fotograficznym mogli wziąć udział uczniowie indywidualnie lub w dwuosobowych zespołach. Prace miały przedstawić obiekty ze świata matematyki w otaczającej nas rzeczywistości (np.: architektura, przyroda itp).

Zwycięzcy:

  • I miejsce Karol Kur 3 TI,
  • II miejsce Konrad Szydlik i Kacper Stańczak 1 LOp,
  • III miejsce Dawid Katner 1 TLp.

Wyróżnienie otrzymał Szymon Staśkiewicz 1 TLP.

7 lutego 2020 roku, w Ostrowi Mazowieckiej, w sali gimnastycznej LO im. Mikołaja Kopernika wręczono stypendia marszałka województwa mazowieckiego. Otrzymali je najlepsi uczniowie ze szkół z kilku okolicznych powiatów, w tym powiatu wyszkowskiego, a dokładnie uczniowie Technikum Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wyszkowie.

Czytaj więcej: Uczniowie z powiatu wyszkowskiego wśród stypendystów

W dniach 28 - 29 stycznia 2020 roku w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik odbyły się spotkania dotyczące profilaktyki uzależnień. W kontynuowanych od lat działaniach zawartych w Programie profilaktyczno – wychowawczym, program NOE wiedzie prym. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas pierwszych.

Czytaj więcej: Warsztaty profilaktyczne z NOE

Dzisiejszy Quad/Graphics to jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europiej. Quad w Wyszkowie jest spółką-córką amerykańskiej korporacji Quad, z główną siedzibą w Sussex w stanie Wisconsin. Przedsiębiorstwo zorganizowało konkurs, w którym uczestnicy, uczniowie szkół średnich z powiatów wyszkowskiego i pułtuskiego, używają wyłącznie języka angielskiego oraz uczą się kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy, tj. pracy nad projektem i pracy zespołowej. Uczestnicy konkursu tworzą zespół projektowy 2-4 osób i wspólnie opracowują temat – w tej edycji „Quad za 10 lat”.

W dniu 21.01.2020r. uczniowie klas I TSp, ITLg, III TL oraz IV TE wraz z opiekunami panią Ewą Ulejczyk i panią Karoliną Pastewką odwiedzili Quad/Graphics w Wyszkowie.

Czytaj więcej: Konkurs "Quad za 10 lat"

Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Czytaj więcej: Podziękowanie za udział w projekcie „Szlachetnej PACZKI. Lubię ludzi.”

Mimo zimna, 12 stycznia, wolontariusze Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej KOPERNIK od samego rana zbierali na ulicach Wyszkowa pieniądze do puszek. W czasie 28 Finału Orkiestra grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skupiał się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej, jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Czytaj więcej: 28 Finał WOŚP 

Dzięki zaangażowaniu wielu serc, jako szkoła wzieliśmy udział w społecznym projekcie „Szlachetnej Paczki”. Poprzez stronę internetową projektu Samorząd Uczniowski wybrał rodzinę, której zdecydowaliśmy się pomóc. Wśród najważniejszych potrzeb listy „Szlachetnej Paczki” znalazły się opał na zimę, artykuły spożywcze i środki czystości, a także kuchenka mikrofalowa, żelazko, ręczniki, koc, pościel, przybory szkolne. Dzięki hojności uczniów i nauczycieli naszej szkoły potrzeby rodziny mogliśmy spełnić.

Czytaj więcej: Szlachetna Paczka. Lubię ludzi. 

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa