ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniach 18 i 19 października 2017 r. uczniowie klas czwartych technikum i trzecich liceum, pod opieką nauczycieli języka polskiego, uczestniczyli w interdyscyplinarnych warsztatach historycznych dotyczących życia w okupowanej Warszawie, w czasie II wojny światowej, zorganizowanych przez Dom Spotkań z Historią w Warszawie.

Czytaj więcej: Warsztaty - życie w okupowanej Warszawie

Dnia 20.10.2017 r. o godzinie 8.00, w sali nr 23 odbędzie się kolejna edycja Olimpiady Wiedzy Technicznej. Etap szkolny olimpiady polega na wskazaniu poprawnych odpowiedzi na 15 pytań testowych i na rozwiązaniu trzech spośród sześciu zadań. Przeznacza się na to łącznie 90 minut.

 

Uczniom biorącym udział w olimpiadzie życzmy powodzenia.

Uczniowie klasy 1 TH pod opieką wychowawcy, pani Edyty Bocian, 18 października uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Gładczyna. Młodzież wzięła udział w grze taktycznej paintball. W czasie rywalizacji zespołowej miała możliwość poznania swoich słabych i mocnych stron.

Czytaj więcej: Wycieczka integracyjna I TH

13 października w CEZiU „Kopernik” obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystym spotkaniu uczniowie przedstawili krótki rys historyczny obchodów Dnia Edukacji Narodowej i złożyli serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę, trud włożony w kształtowanie młodzieży.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej

Otwarty turniej szachowy ENIGMAT 2017 rozstrzygnięty. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych graczy są nasi uczniowie, którzy w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajęli odpowiednio I miejsce - Cezary Książak z kl. 2LBP oraz II miejsce - Adrian Jóźwiak z kl. 2 LBP.  W drużynie Kopernika była również nasza absolwentka Paulina Rosińska, która podtrzymywała wszystkich na duchu i udzielała fachowych wskazówek.

Czytaj więcej: ENIGMAT 2017

Zapraszamy wszystkich lubiących gimnastykę i ćwiczenia w rytmach latino na warsztaty taneczne, które poprowadzi Zumba Instructor - Magda Kalniuk. Zajęcia odbędą się już w najbliższy czwartek w Jowiszu. Wydarzenie jest częścią promocji nowego koła zainteresowań w naszej szkole pod nazwą "Danza del Corazon".

Szczegółowe informacje oraz zapisy na zajęcia u pani Natalii Szczerba do środy do godz. 10:00.

Serdecznie zapraszają uczennice kl. 2TL

12 października, uczniowie klas czwartych technikum i liceum, pod opieką nauczycielek języka polskiego: pani Edyty Bocian i pani Marty Sosnowskiej, uczestniczyli w wystawionym w WOK "Hutnik" spektaklu, pod tytułem "Świat Bruna Schulza",  w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia.

W przedstawieniu wykorzystano cykle opowiadań "Sklepy cynamonowe" i "Sanatorium pod Klepsydrą" do zaprezentowania autobiografii pisarza utrzymanej w poetyce snu.

Czytaj więcej: W świecie Bruna Schulza

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa