ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Znalezione obrazy dla zapytania zakończenie roku szkolnegoZapraszamy rodziców, uczniów, radę pedagogiczną na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Centum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie w środę 19 czerwca 2019r. o godz. 09:00 na placu apelowym.

Przypominamy uczniom o obowiązującym stroju galowym.

Dyrektor CEZiU

7 czerwca 2019 roku uczniowie klasy II Technikum Handlowego i uczennica klasy III Technikum Logistycznego wraz z opiekunami wybrali się na wycieczkę przedmiotową do Ardagh Glass S. A. przy ulicy Zakolejowej 23 w Wyszkowie. Celem wycieczki było zapoznanie się z procesem produkcji oraz magazynowania wyrobów ze szkła.

Huta to najstarszy zakład produkcyjny w mieście. Ma już 113 letnią historię. Dla przyszłych handlowców i logistyków była to ciekawa forma utrwalenia i uzupełnienia wiedzy na temat szkła i opakowań szklanych oraz zasad bezpieczeństwa w pracy.

Czytaj więcej: Wycieczka przedmiotowa do Ardagh Glass S. A.

4 czerwca obchodziliśmy trzydziestą rocznicę częściowo wolnych wyborów parlamentarnych. Tego dnia uczniowie klasy I Liceum Bezpieczeństwa Publicznego przedstawili w klasach krótki rys historyczny nawiązujący do tamtych wydarzeń.

4 czerwca 1989 Polacy poszli na wybory, by, jak się okazało, dać wyraz niezadowoleniu wobec panującego systemu. Komunistyczna partia, która od końca II wojny światowej "trzymała kraj twardą ręką" w ciągu kilku miesięcy  przestała istnieć. Czerwcowe wybory były efektem kompromisu Okrągłego Stołu. Po wyborczym trzęsieniu ziemi, po władzę, jeszcze niepełną, sięgnęła Solidarność, a wstrząsy wtórne obaliły komunistyczne reżimy w całym regionie.

Czytaj więcej: Rocznica wyborów parlamentarnych

6 czerwca odbył się konkurs gramatyczny z języka rosyjskiego dla klas drugich.

Oto zwycięzcy:

  • I miejsce Kamila Pęgier z klasy 2 TL,
  • II miejsce Patryk Salwin z klasy 2 TS,
  • III miejsce Sylwia Stankiewicz z klasy 2 TL.

Gratulujemy!

29 maja 2019r. w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” odbył się III Mityng Lekkoatletyczny Copernicus z udziałem Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. Celem imprezy sportowej była popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży, rozpowszechnianie sportu i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku oraz zainteresowanie najnowszymi technikami uczenia się.

Czytaj więcej:  III Mityng Lekkoatletyczny Copernicus 

Podczas Rodzinnego Pikniku Profilaktycznego teren przy pływalni zamienił się w ogromny plac zabaw, zarówno dla najmłodszych wyszkowian, jak i starszych - uczniów. Były też przeróżne warsztaty, eksperymenty i kąciki artystyczne oraz wiejska zagroda. Atrakcje czekały również w namiocie fundacji Lepszy Los, która prowadziła zbiórkę na budowę Bajkowego Centrum Rehabilitacji dla Dzieci.

Wolontariusze CEZiU KOPERNIK zachęcali do wspracia tej jakże szlachetnej inicjatywy.

Czytaj więcej: Magia Pomagania

27 maja 2019r. wszystkie klasy I technikum i liceum wzięły udział w konkursie na najlepszy stół smaczny, zdrowy i domowy. Uczniowie przygotowali zdrowe przekąski, sałatki, koktajle i napoje, smaczne ciasta i przystawki oraz domowe zupy. Konkurs porwał do kreatywnego działania z uczniami również niektórych wychowawców. I tak na stole zjawił się nawet jeż z gruszki i winogron.

Czytaj więcej: Konkurs na stół

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa