ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Kalendarium do pobrania

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

IMG 1126Z ogromnym żalem i bólem żegnamy Klaudię Gołębiewską, absolwentkę Liceum Bezpieczeństwa Publicznego w CEZiU Kopernik w Wyszkowie, która 15 października 2018r po zbyt krótkim życiu zginęła śmiercią tragiczną. Klaudia była bardzo życzliwą i skromną osobą, oddaną i pełną zaangażowania uczennicą. Zawsze pozostanie w naszej pamięci...

 

Znalezione obrazy dla zapytania awaria wodociąguUwaga!!!

Zmiana organizacji pracy CEZiU we wtorek 16 października 2018r w związku z przebudową sieci wodociągowej w Wyszkowie. Uczniowie przychodzą na 5 godzinę lekcyjną tj. 11:40 i lekcje będą realizowane zgodnie z planem lekcyjnym od 5 lekcyjnej. Wyjaśnienie poniżej (źródło: https://tubawyszkowa.pl/aktualnosci/czytaj/10310-prawie-cala-gmina-bez-wody):

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji przebudowuje kolidującą sieć wodociągową w ulicy Sienkiewicza. W nocy z 15 na 16 października nastąpi przepięcie nowo powstałej infrastruktury wodociągowej w ulicy Sienkiewicza w istniejącą sieć wodociągową. Na ten czas zachodzi konieczność wyłączenia Stacji Uzdatniania Wody. W związku z tym w terminie 15-16 października, w godz. od ok. 22:00 do ok. 12:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla większości mieszkańców gminy Wyszków.

12 października 2018 r. w CEZiU „Kopernik” obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystym spotkaniu uczniowie przedstawili krótki rys historyczny obchodów Dnia Edukacji Narodowej i złożyli serdeczne podziękowania za przekazywaną wiedzę i kształtowanie postaw młodzieży. Prowadzący uroczystość, dziękując nauczycielom za pracę, przypomnieli słowa Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, który w księdze "O szkole" podkreślił ważność roli nauczyciela w społeczeństwie.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej w CEZiU "Kopernik"

W dniu 11.10.2018 r. w Zespole Szkół Nr 1 odbył się Powiatowy turniej piłki nożnej dziewcząt organizowany przez POKiS. W rozgrywkach udział wzięło 4 zespoły. Dziewczęta zajęły 2 miejsce ustępując w finale, po emocjonującym meczu, Zespołowi Szkół Nr 3 0:1.

Czytaj więcej: "Kopernik" wicemistrzem powiatu w piłce nożnej dziewcząt

8 października 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 2 im. 5 Pułku Ułanów Zasławskich w Ostrołęce odbyła się uroczystość uhonorowania uczniów z najlepszymi wynikami w projekcie stypendialnym dla najzdolniejszych uczniów z Mazowsza. Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie najwyższej w danym typie szkoły średniej ocen lub wykazanie się szczególnymi uzdolnieniami w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągnięcie w niej najlepszych wyników, a w pozostałych dziedzinach ocen więcej niż dobrych.

Nagrody zostały przyznane przez marszałka województwa mazowieckiego w ramach dwóch programów stypendialnych. Były to stypendia dla uczniów liceów i szkół podstawowych i stypendia dla uczniów szkół zawodowych, do których zakwalifikowała się uczennica klasy 3 TL Aleksandra Anna Ciemerych.

Czytaj więcej: Stypendia dla najzdolniejszych uczniów z Mazowsza

klasa 8W Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu zakończyła się 7 edycja szkolenia instruktorsko - metodycznego dla nauczycieli klas wojskowych z całej Polski.

45 nauczycieli klas wojskowych z różnych szkół średnich z całej Polski uczestniczyło w pięciodniowym szkoleniu instruktorsko - metodycznym. Kurs miał na celu podniesienie umiejętności metodycznych i wiedzy merytorycznej z przedmiotów wojskowych zawartych w "Minimum Programowym realizowanym w ramach innowacyjnych programów przysposobienia obronnego lub edukacji dla bezpieczeństwa oraz programach szkolenia członków organizacji pozarządowych, wymaganych do podpisania porozumień z komendantem szkoły wojskowej lub ośrodka szkolenia". 

W szkoleniu uczestniczył nauczyciel CEZiU Kopernik Pan Andrzej Grajczyk. Został laureatem zawodów w strzelaniu z kbks, zajął  II miejsce - uzyskując 93 pkt.

Więcej informacji na stronie: http://cswiich.wp.mil.pl/pl/1_1821.html

We wtorek, 16 października w Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie, będzie prowadzona rejestracja potencjalnych dawców szpiku. Zarejestrować się może każda zdrowa osoba między 18 a 55 rokiem życia w gabinecie pielęgniarki szkolnej w godzinach 8.30 – 14.00. Sprawdź czy możesz zostać dawcą szpiku: https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca

Czytaj więcej: Pomożesz? Bo możesz. Masz to w genach!

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa