Kalendarium CEZiU

Szanowni Państwo,

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć w szkołach i placówkach oświatowych na terenie całej Polski, poniżej przesyłamy link do strony Ministerstwa i prosimy o zapoznanie się z nim https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy. Prosimy o bieżące zapoznawanie się z informacjami dotyczącymi organizacji pracy szkoły za pośrednictwem e-dziennika i strony internetowej szkoły.

W okresie zawieszenia zajęć nauczyciele będą wspierać uczniów w nauce i będą przekazywać materiały do samodzielnej pracy w domu za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl udostępnione są e-materiały do wykorzystania podczas samodzielnej nauki przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

Prosimy o wprowadzenie odpowiednich i odpowiedzialnych działań w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia.