ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

2 września 2019 o godz. 9.00 miało miejsce uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w CEZiU ”Kopernik” w Wyszkowie. Prowadzący uroczystość Kinga Pękul i Filip Malenka przywitali szacownych gości: Sekretarza Starostwa Powiatowego w Wyszkowie Pana Jerzego Ausfelda, przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie Pana podporucznika Artura Serokę, przedstawiciela Zakładu Produkcyjnego Quad Graphics Pana Tomasza Kędziorę, przedstawiciela Komendy Powiatowej Straży Pożarnej brygadiera Sławomira Pietrzaka, Proboszcza Parafii Św. Idziego w Wyszkowie księdza kanonika doktora Zdzisław Golana, Przedstawiciela Związku Piłsudczyków Rzeczpospolitej Polskiej, Dyrektor CEZiU ,,Kopernik’’ Panią Grażynę Kalinowską, Panie Wicedyrektor: Sylwię Kuleszę, Anetę Zagumną oraz wychowawców, nauczycieli i uczniów.

W związku z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej, na wstępie uroczystości zostały przypomniane tragiczne wydarzenia z 1 września 1939 roku i po wysłuchaniu komunikatu Prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego, uczczono minutą ciszy pamięć poległych w czasie II wojny światowej.

Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Grażyna Kalinowska, która po serdecznym przywitaniu wszystkich zebranych podkreśliła w swoim przemówieniu jak wiele działań podejmuje szkoła, aby była atrakcyjna dla uczniów. Pani Dyrektor zaprezentowała również liczne przedsięwzięcia i plany działalności CEZiU ,,Kopernik” na rok szkolny 2019/2020. Natomiast Pan Jerzy Ausfeld podkreślił w swoim wystąpieniu wyjątkowość naszej szkoły, która wciąż zaskakuje kreatywnością i pogratulował uczniom wyboru szkoły. Z kolei ksiądz kanonik doktor Zdzisław Golan udzielił uczniom i nauczycielom błogosławięństwa na rok szkolny 2019/2020 i wyraził nadzieję, że nauka w szkole będzie owocna i przyjemna.

Ciekawym akcentem uroczystości było wysłuchanie opowieści o II wojnie światowej nauczyciela historii Pana Ireneusza Elwarda widzianej oczami jego ojca.

Miłym akcentem uroczystości było przyznanie specjalnej nagrody ufundowanej przez Zakład Produkcyjny Quad Graphics w Wyszkowie absolwentowi Rafałowi Kozioł, który uzyskał najlepsze wyniki z egzaminu maturalnego z języka angielskiego. W imieniu firmy nagrodę na ręce Pani Dyrektor przekazał przedstawiciel Zakładu Pan Tomasz Kędziora Na zakończenie głos zabrała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Ciemerych, która życzyła pierwszoklasistom przyjemnej nauki w nowej szkole, maturzystom samych sukcesów na egzaminie maturalnym, a nauczycielom wytrwałości w ich odpowiedzialnej pracy.

Po części oficjalnej odbyły się spotkania klas w wychowawcami.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa