ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Warto mieć marzenia, ponieważ to one inspirują nas do działania każdego dnia. Marzenia są małe i duże. O te drugie trzeba walczyć i robić wszystko, aby je zrealizować, tak jak Kacper Jaszewski - uczeń klasy II Liceum Bezpieczeństwa Publicznego i zawodnik Rhinos Wyszków.

Na zaproszenie NFL Academy w Londynie uczestniczył w Campie, którego celem była rekrutacja najlepszych zawodników do szkoły, w której pod opieką trenerów z NFL będą szkolić się młodzi zawodnicy. Spośród 1500 młodych ludzi biorących udział w rekrutacji, wybrano najlepszych 150 zawodników, w tym Kacpra.

Kacper osiągnął bardzo dobre wyniki i zauważony przez trenerów został zaproszony do grona stu najlepszych zawodników, którzy za dwa tygodnie będą walczyć o stypendium.

Akademia NFL rozpoczyna swoją działalność w UK we wrześniu i oferuje sportowcom w wieku 16 - 18 lat możliwość połączenia edukacji, rozwoju osobowego i intensywny treningu pod okiem profesjonalnych trenerów i światowych gwiazd. Trzymamy mocno kciuki i życzymy spełnienia marzeń, oczywiście tych dużych.

Źródło: https://www.facebook.com/RhinosWyszkow/?tn-str=k*F

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa