ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W ramach projektu Erasmus+, pt. "Zagraniczny staż kluczem do europejskiej mobilności" 16 uczniów CEZiU "Kopernik" uczestniczyło w stażu zagranicznym w Irlandii, w mieście Cork. Od 19.08.2019r. do 6.09.2019r. stażyści z technikum logistycznego, elektrycznego, informatycznego i technikum pojazdów samochodowych przez 3 tygodnie doskonalili umiejętności zawodowe i zdobywali doświadczenie w irlandzkich firmach.

W czasie praktyk doskonalili również umiejętności językowe i społeczne, komunikację interpersonalną. Uczniowie sprawdzili swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy i życiu codziennym u rodzin, u których byli zakwaterowani. Codzienne obcowanie z pracodawcami i pracownikami sprzyjało poznaniu irlandzkich zwyczajów.

Staż zawodowy był niewątpliwie dla uczniów cennym doświadczeniem w różnych obszarach. Podczas wizyty monitorującej Dyrektor CEZiU "Kopernik" pani Grażyny Kalinowskiej pracodawcy pozytywnie wypowiadali się o stażystach. Doceniali ich pracowitość i dokładne wykonywanie powierzonych zadań.

W czasie trzytygodniowego pobytu w Irlandii młodzież miała możliwość poznać bliżej kraj, w którym odbywała staż. Wycieczka kulturoznawcza na Klify Moheru przybliżyła uczniom piękno i kulturę Zielonej Wyspy - Iralndii.

Na zakończenie stażu uczniowie otrzymali certyfikaty ukończenia stażu.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa