ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Kalendarium CEZiU

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Znajdź

Hymn

Współpracujemy

tabliczka uwaga obiekt m 18376

facebook logo

bip logo pomn1 grad

instaling buzka male

instaling logo male

30 maja 2022r. uczniowie szkół ponadpodstawowych mieli okazję zwiedzić Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”. W ramach zorganizowanego Dnia Otwartego wszyscy zainteresowani odbyli wraz z naszymi nauczycielami spacer po szkole.

W programie zwiedzania było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2022/2023, oglądanie profesjonalnie wyposażonych pracowni dydaktycznych: informatycznych, diagnostyki samochodowej, elektrycznej, Firmy Symulacyjnej "Helios", pracowni biologicznej oraz biblioteki multimedialnej. Zainteresowane osoby wzięły udział w indywidualnych i grupowych spotkaniach w wybranych pracowniach.

Nasza szkoła miała zaszczyt gościć pracowników Wojskowego Centrum Rekrutacji z Wyszkowa, od których uczniowie mogli zaczerpnąć informacji na temat służby wojskowej. 

Kadeci LO OPW oraz instruktorzy 1.Warszawskiej Brygady Pancernej z Wesołej zapraszali młodzież do wzięcia udziału w lekcji pokazowej. Uczniowie CEZiU „Kopernik” prezentowali swoje umiejętności pod kierunkiem pana Andrzeja Grajczyka, uczyli jak obsługiwać broń oraz przedstawiali zasady musztry wojskowej. Pogoda im nie pomagała, ale wszystko odbyło się zgodnie z planem, jak to w wojsku.

W ciągu tego dnia naszą szkołę odwiedzili uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami szkolnymi z: Rząśnika, Porządzia, Komorowa, Bosewa, Leszczydołu Nowiny, Woli Mystkowskiej, Ostrówka, Dąbrówki, Pniewa, Zabrodzia, Kamionnej, Somianki, Łochowa, Długosiodła, Rybienka Leśnego, Poręby, Obrytego oraz wyszkowskich szkół podstawowych. Miło nam było gościć młodzież ciekawą naszej oferty edukacyjnej i pełną pozytywnych myśli związanych ze swoją dalszą edukacją w naszej szkole.

Czekamy na Was i życzymy pozytywnych wyników z egzaminu ósmoklasisty.