27 maja 2019r. wszystkie klasy I technikum i liceum wzięły udział w konkursie na najlepszy stół smaczny, zdrowy i domowy. Uczniowie przygotowali zdrowe przekąski, sałatki, koktajle i napoje, smaczne ciasta i przystawki oraz domowe zupy. Konkurs porwał do kreatywnego działania z uczniami również niektórych wychowawców. I tak na stole zjawił się nawet jeż z gruszki i winogron.

W konkursie oddano 272 głosy. Zwyciężyła klasa I TL, która uzyskała 80 głosów i znaczącą przewagę nad innymi zespołami. II miejsce zajęły I TS i I LBP, które otrzymały po 50 głosów. III miejsce przypadło klasie I TE z 26 głosami. Pozostałe klasy przegrały to głosowanie dosłownie o włos.

Wszyscy uczniowie biorący udział w tym przedsięwzięciu wykazali się pomysłowością i zdrowym podejściem do rywalizacji, za co otrzymali nagrody w postaci ocen za aktywność.

Koordynatorem tego konkursu była pani  Anna Gładkowska.