ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

04 kwietnia 2019 r. uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik”. Już od progu kandydaci poczuli ducha epoki Kopernika. Wielki astronom, matematyk, ekonomista, lekarz powitał uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych.

W ramach zorganizowanych dni otwartych wszyscy zainteresowani odbyli wraz z naszymi nauczycielami i uczniami spacer po szkole. Zwiedzaniu pracowni dydaktycznych towarzyszyła gra powiązana ze zbieraniem puzzli pt.: ”Śladami Kopernika”. Reguły gry dotyczyły rozwiązywania quizów i zagadek tematycznych związanych z kierunkami naszej szkoły. Gra cieszyła się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem ze strony uczniów odwiedzających szkołę, tym bardziej, że czekały na nich atrakcyjne nagrody.

W programie zwiedzania było zapoznanie uczniów z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2019/2020, oglądanie profesjonalnie wyposażonych pracowni zawodowych: informatycznych, diagnostyki samochodowej, elektrycznej, ratownictwa ogólnego, Firmy Symulacyjnej "Helios", biblioteki multimedialnej oraz pokazu musztry w wykonaniu uczniów Liceum Bezpieczeństwa Publicznego.

W ciągu tego dnia naszą szkołę odwiedzili uczniowie wraz z rodzicami i opiekunami szkolnymi, m.in. z: Rząśnika, Bosewa, Leszczydołu Nowiny, Woli Mystkowskiej, Ostrówka, Dąbrówki, Pniewa, Zabrodzia, Kamionnej, Somianki, Łochowa, Długosiodła, Rybienka Leśnego, Poręby, Sieczych,Turzyna, Gwizdał, Lubiela Nowego, Bielina, Ulaska, Obrytego, Wszeborów, Zabrodzia oraz wyszkowskich szkół podstawowych i gimnazjów nr 1 i 2. Łącznie naszą szkołę odwiedziło około 700 kandydatów. W godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie z rodzicami i potencjalnymi kandydatami. Zainteresowani rodzice chętnie zadawali pytania oraz zwiedzali  pracownie zawodowe.

Miło nam było gościć młodzież zainteresowaną naszą ofertą edukacyjną, pełną pozytywnych myśli związanych ze swoją dalszą edukacją w CEZiU "Kopernik'. Cieszymy się ogromnie, że nasza szkoła spotkała się z tak dużym zainteresowaniem. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa oraz podziękowania na łamach portali społecznościowych.

Nasza oferta edukacyjna http://www.ceziu.pl/index.php/rekrutacja

Dziękujemy za uznanie!!! Czekamy na Was!!! :)

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa