30 marca wolontariusze „KOPERNIKA” odpowiedzieli na prośbę CARITAS przy Parafii Świętego Idziego w Wyszkowie i zbierali żywność w wyszkowskich sklepach Biedronka.

Święta Wielkiej Nocy, podobnie jak Boże Narodzenie, to bardzo ważny czas kiedy każdemu człowiekowi potrzebna jest bliskość drugiego człowieka. Za pomocą prostego gestu można pokazać ludziom, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w ciężkiej sytuacji, że nie są sami.

Caritas pragnie na święta dotrzeć z pomocą do jak największej liczby osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie, aby każdy mógł cieszyć się wielkanocnym śniadaniem. Żywność zostanie przekazana najbardziej potrzebującym mieszkańcom Wyszkowa.

Bardzo dziękujemy następującym wolontariuszom: Biedronka, ul. Świętojańska: Izabela Borecka, Marlena Bieguńska, Piotr Jaczewski; Biedronka, ul. Pułtuska: Aleksandra Ciemerych, Milena Głuszak, Anita Kołek.