W dniu 01.03.2019 r. uczniowie klas Technik Pojazdów Samochodowych uczestniczyli wraz z opiekunami w 2 edycji Międzynarodowych Targach Motocyklowych WARSAW MOTORCYCLE SHOW 2019. To niepowtarzalne wydarzenie dla branży motocyklowej.

W tym roku czkały na nas następujące atrakcje: premiery najlepszych światowych marek, m.in. Yamaha, MV Agusta, BMW, Harley-Davidson, KTM, Triumph, Bajaj i Kawasaki, wiele stref tematycznych jak moto cross czy retro, spotkania z zawodnikami motorsportu i znanymi pasjonatami jednośladów, prezentacje klubów i stowarzyszeń motocyklowych z całego kraju oraz szkolenia z bezpieczeństwa jazdy.

Targi odbywały się na ogromnej powierzchni wystawienniczej Centrum Targowo-Kongresowego Ptak w Nadarzynie, w którym 170 wystawców zgromadziło około 1000 motocykli.