ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

CEZiU „Kopernik” uczestniczy w różnych akcjach i programach europejskich oraz globalnych, np.: zbiórka pieniędzy dla ofiar tsunami, trzęsienia ziemi w krajach azjatyckich, zbiórka żywności dla najbardziej potrzebujących mieszkańców Wyszkowa, itp.

Od kilku lat uczniowie „Kopernika: biorą udział w programach Erasmus Plus i Power. Młodzież odbywająca zagraniczne staże zawodowe nie tylko podnosi praktyczne umiejętności i kompetencje zawodowe, ale też poznaje kulturę, historię i język krajów europejskich. Praktyki zagraniczne uczniów przyczyniają się do integracji i wymiany doświadczeń z młodzieżą z Europy oraz współpracy z instytucjami zagranicznymi. W tym roku wolontariusze CEZiU „Kopernik” po raz pierwszy współpracowali z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 5 w Wyszkowie biorącymi udział w akcji UNICEF Polska „Wszystkie kolory świata”. Odbyte staże zagraniczne przez uczniów zwiększyły wśród młodzieży CEZiU świadomość społecznych problemów w skali globalnej.

Uczniowie Szkoły Podstawowa Nr 5 w Wyszkowie bardzo chętnie włączają się w akcje UNICEF. To już ich kolejna akcja. Brali udział w projektach „Gwiazdka dla Afryki”, „Mali uczniowie idą do szkoły”, „Pomóżmy dzieciom z Nepalu wrócić we wrześniu do szkoły”. Dwa razy brali również udział w poprzednich edycjach projektu „Wszystkie Kolory Świata”. Obecnie są na finale 1 etapu V edycji tego projektu.

Nasi wolontariusze podzielili się z uczestnikami akcji zdobytą wiedzą o różnych krajach Europy i obiecali, że będą wspierać dzieci w głosowaniu na laleczki symbolizujące kulturę wybranego kraju.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa