ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

Dokładnie sto dni przed maturą w eleganckich wnętrzach Domu Weselnego ,,Sylwia’’ w Białymbłocie odbył się bal tegorocznych maturzystów Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej ,,Kopernik’’. Rozpoczął się tradycyjnie polonezem. Pierwsza turę poprowadzili pani dyrektor Grażyna Kalinowska i członek zarządu powiatu pan Paweł Deluga, drugą turę-panie wicedyrektor Dorota Konopka i Natalia Szczerba. Prowadzący uroczystość Anna Kulesza i Kacper Siwek dziękowali w imieniu maturzystów Dyrekcji, Starostwu, Rodzicom Wychowawcom i Nauczycielom za troskę okazywaną im w okresie nauki i za niepowtarzalną atmosferę w szkole. Upominki i kwiaty były symbolem ich wdzięczności.

Następnie Dyrektor CEZiU "Kopernik" Grażyna Kalinowska życzyła maturzystom pięknych wspomnień z balu, bo taki zdarza się tylko raz. Sekretarz powiatu Jerzy Ausfeld, także w imieniu starosty Jerzego Żukowskiego życzył im zdania matury oraz realizacji celów w dorosłym życiu, a ks.Emil Sasinowski udzielił błogosławieństwa i życzył dobrej zabawy. Z kolei Przewodnicząca Komitetu Studniówkowego pani Dorota Kania oprócz gorących podziękowań przekazała na ręce Pani Dyrektor czek na potrzeby szkoły, który ufundowali tegoroczni maturzyści.

Po podziękowaniach siedem par zaprezentowało się w przepięknym walcu zatańczonym do przeboju Rihanny ,,Love on the brain’’. Byli to: Natalia Chełchowska i Bartosz Kuchta, Natalia Budna i Adam Wróblewski, Daria Makowska i Dawid Wróbel, Ilona Czubak i Kamil Smogorzewski, Kinga Telak i Piotr Bloch, Klaudia Oleksiak i Olaf Suchodolski, Karolina Rybak i Damian Kowalski.

O godz 23.00 ogłoszono zwycięzców plebiscytu na króla i królową balu, którymi zostali Karolina Rybak i Dariusz Czyż. Prezentem niespodzianką dla nich był specjalny pokaz taneczny w wykonaniu Szymona Tarnożka, Cezarego Ksiażaka, Dominika Stysia, Damiana Mecha, Krystiana Krakowieckiego, Dariusza Czyża, Adriana Jóźwiaka i Cezarego Jadackiego. Następnie zabawa trwała do białego rana…

Zdjęcia dzięki uprzejmości Tygodnika Informacyjno-Reklamowego "Nowy Wyszkowiak".

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa