13.12.2018 r. uczennice z 1TL wraz z wychowawcą panią Anetą Zagumną odwiedziły Przedszkole Integracyjne nr 4 w Wyszkowie. Uczennice poprowadziły świąteczne warsztaty.

Wprowadzeniem do warsztatów i świątecznego nastroju była pastorałka. Następnie przedszkolaki opowiadały o świątecznych zwyczajach, o prezentach, które chciałby dostać od Świętego Mikołaja i symbolach, które kojarzą z Bożym Narodzeniem.

Uczennice zaproponowały także dzieciom pracę plastyczną. Maluchy miały stworzyć z kolorowego papieru choinki, a następnie je ozdobić. Przedszkolaki świetnie sobie poradziły z przygotowaniem choinek, pod którymi narysowały wiele kolorowych prezentów. Po artystycznej części warsztatów, uczniowie razem z dziećmi uczestniczyli w światecznych zabawach. Dzieci między innymi grały w głuchy telefon z bożonarodzeniowymi hasłami.

Na zakończenie warsztatów przedszkolaki zaśpiewały piękną świąteczną piosenkę.