Uczennica naszej szkoły, Olga Kaczmarczyk z klasy 2 TH, zakwalifikowała się do ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej JoseSong. Przesłuchania uczestników odbędą się 15 listopada w Bielańskim Ośrodku Kultury w Warszawie, a laureaci wezmą udział w koncercie finałowym „Gala JoseSong”.

Olga zaśpiewa piosenkę Poliny Gagariny (Полина Гагарина) pod tytułem „Kołysanka” („Колыбельная”), przygotowaną pod kierunkiem nauczycielki języka rosyjskiego pani Edyty Bocian i opiekuna szkolnego zespołu muzycznego – pana Ireneusza Elwarda.

Jury, podczas oceniania wystąpienia uczestników, weźmie pod uwagę następujące kryteria:

• językowe: wymowa, poprawność językowa, znajomość tekstu, dykcja,
  • muzyczne: walory głosowe, dobór repertuaru, interpretacja utworu, wyraz artystyczny, muzykalność.

Życzymy Oldze powodzenia i trzymamy kciuki.