ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W sobotę 27 października reprezentacja naszej szkoły wraz z opiekunem panią Moniką Wultańską wzięła udział w drugiej już edycji zawodów sportowych pod nazwą „II Pętla Taktyczna GROM 2018”. Wydarzenie, jak co roku, zorganizowane było przez Fundację Niezapomniani w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze oraz dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn z różnych miast w Polsce, w tym dwie z klas mundurowych Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" w Wyszkowie.

6-osobowe drużyny miały do pokonania tor przeszkód o długości ok. 10 km. Głównym elementem pętli taktycznej był bieg, który wymagał od zawodników bardzo dobrej kondycji. Ponadto młodzież zmagała się z licznymi podbiegami i torem przeszkód znajdującym się na terenie ośrodka. Jednym z zadań było także strzelanie do celu. Niezwykle ważna była współpraca drużyny i dotarcie do mety całym 6 -osobowym składem.

Organizatorzy zadbali o posiłek i doskonałą organizację nad którą czuwali wolontariusze. Serdeczne gratulacje za udział w „II Pętli taktycznej GROM 2018” dla obu drużyn, a w szczególności drużynie w składzie: Aleksandra Wróbel, Maria Tomczak, Dominika Modzelan, Daniel Śliwka, Alan Falba i Michał Oniszk za zajęcie III miejsca.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa