ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W sobotę 27 października reprezentacja naszej szkoły wraz z opiekunem panią Moniką Wultańską wzięła udział w drugiej już edycji zawodów sportowych pod nazwą „II Pętla Taktyczna GROM 2018”. Wydarzenie, jak co roku, zorganizowane było przez Fundację Niezapomniani w Ośrodku Szkolenia Poligonowego GROM GROUP w Czerwonym Borze oraz dzięki wsparciu finansowemu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Do rywalizacji przystąpiło 11 drużyn z różnych miast w Polsce, w tym dwie z klas mundurowych Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej "Kopernik" w Wyszkowie.

6-osobowe drużyny miały do pokonania tor przeszkód o długości ok. 10 km. Głównym elementem pętli taktycznej był bieg, który wymagał od zawodników bardzo dobrej kondycji. Ponadto młodzież zmagała się z licznymi podbiegami i torem przeszkód znajdującym się na terenie ośrodka. Jednym z zadań było także strzelanie do celu. Niezwykle ważna była współpraca drużyny i dotarcie do mety całym 6 -osobowym składem.

Organizatorzy zadbali o posiłek i doskonałą organizację nad którą czuwali wolontariusze. Serdeczne gratulacje za udział w „II Pętli taktycznej GROM 2018” dla obu drużyn, a w szczególności drużynie w składzie: Aleksandra Wróbel, Maria Tomczak, Dominika Modzelan, Daniel Śliwka, Alan Falba i Michał Oniszk za zajęcie III miejsca.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa