ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Strefa Rodziców

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

W dniach od 25 – 29.09.2018 r. uczniowie klas mundurowych wraz z opiekunem panią Moniką Lipką wzięli udział w szkoleniu spadochronowym przeprowadzonym przez Szkołę Spadochronową Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu Dużym koło Lublina. Kurs finansowany był ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.

Uczniowie przez trzy dni przeszli naziemne szkolenie teoretyczne i przygotowanie naziemne. Etap ten zakończył się testem teoretycznym, który wszyscy pozytywnie zaliczyli. Oprócz szkolenia spadochronowego odbyło się również spotkanie z przedstawicielem WKU z Lublina na temat odbywania służby wojskowej oraz kształcenia wojskowego.

W sobotę 29 września cała grupa oddała swoje pierwsze skoki ze spadochronem z wysokości 1000 m. Dla wszystkich było to wydarzenie ekstremalne, niesamowite przeżycie połączone z uczuciem spełnienia. Był to test z pewności siebie, sprawności, odwagi, pokonania strachu oraz zaufania do prowadzących skoki.

Gorące podziękowania, jeszcze raz kierujemy, do członków Aeroklubu Lubelskiego w Radawcu za przeprowadzenie szkolenia i wsparcie przy wykonywaniu skoków.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

kasa