W związku z przypadającą w tym roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy wszystkich uczniów CEZiU „Kopernik” do udziału w konkursie na prezentację multimedialną nt. „Polscy matematycy ostatniego stulecia”.

Zachęcamy, aby pojedynczo lub w parach, poznać, a następnie przedstawić sylwetkę, osiągnięcia, ciekawostki z życia wybranego przedstawiciela polskiego świata matematycznego. Prace należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 02.11.2018r.

Dodatkowe informacje można uzyskać u nauczycieli matematyki oraz zapoznając się z regulaminem konkursu. regulamin konkursu

Życzymy owocnej lektury. 