Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli oraz pracowników Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej „Kopernik” w Wyszkowie do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji społecznej Pomoc Mierzona Kilometrami.

To ogólnopolska akcja społeczna, zainicjowana oraz realizowana przez T-Mobile Polska od 2013 roku.

Sekretem sukcesu akcji jest połączenie trzech elementów – wykorzystania nowych technologii, pasji do bycia aktywnym oraz chęci do pomagania dzieciakom! Dzięki akcji T-Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, będąc aktywnym, robimy coś dla siebie, ale i równolegle pomagamy podopiecznym Fundacji TVN Nie Jesteś Sam w powrocie do formy! Od pierwszej edycji akcji w aktywne pomaganie zaangażowało się tysiące Polaków, którzy z roku na rok bili kilometrowe rekordy w szczytnym celu! Biegając, jeżdżąc na rowerze, rolkach, deskorolce, hulajnodze, pływając, uprawiając sport na wózku lub po prostu spacerując  możemy wspólnie pomagać. Dobro wraca ze zdwojoną siłą, dlatego warto pomagać i poprzez niewielki wysiłek zrobić coś dobrego dla dzieciaków!

W tym roku akcja wystartowała już po raz 6. Zaczęła się 24 czerwca i do 30 września aktywnie możemy pomagać każdego dnia!

Jak dołączyć do akcji? Bardzo prosto! Wystarczą 4 kroki!

Krok 1. Pobierz na swój smartfon bezpłatną aplikację Endomondo Sports Tracker.

Krok 2. Zarejestruj się i stwórz swój profil użytkownika.

Krok 3. Dołącz do akcji, wybierając w menu rywalizację Pomoc Mierzona Kilometrami

Krok 4. Korzystaj z Endomondo Sports Tracker zawsze, kiedy spacerujesz, biegasz, jeździsz na rowerze, rolkach lub uprawiasz sport na wózku.

W akcji mogą brać udział użytkownicy wszystkich sieci.

Szczegóły akcji oraz regulamin na:

www.kilometrami.pl

www.facebook.com/PomocMierzonaKilometrami