ul. Świętojańska 82, tel./fax: 29-742-48-61
Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Wyszkowie
Kopernik

Znajdź

Hymn

E-learning

facebook logo

bip logo pomn1 grad

Stowarzyszenie

instaling buzka male

instaling logo male

13 czerwca w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica Filia w Wyszkowie odbyła się VIII edycja Wyszkowskiego Dnia Nauki pod hasłem: „1918-2018 – Piękna Niepodległa”. Dzień Nauki organizowała gmina Wyszków, przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży. W tym roku samorząd przygotował spotkanie we współpracy z filią Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz Szkołą Podstawową nr 1 im. Adama Mickiewicza. Głównym celem imprezy była promocja wyszkowskiej oświaty oraz prezentacja najlepszych projektów edukacyjnych realizowanych przez wyszkowskie gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

W auli uczelni można było uczestniczyć w ciekawych wykładach i prelekcjach, a na korytarzach obejrzeć prezentacje projektów edukacyjnych przygotowanych przez poszczególne szkoły.

Stoisko CEZiU "Kopernik" cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Mogliśmy pochwalić się nowoczesnym podejściem do przedmiotów ścisłych, np. ”chemia na wesoło”, czyli jak pracować z suchym lodem. Nasi elektrycy również stanęli na wysokości zadania, zbudowali z żarówek flagę w barwach narodowych. Logistycy i spedytorzy zaprezentowali makietę centrum logistycznego. Zwiedzający chętnie rozwiązywali zagadki i łamigłówki matematyczne oraz brali udział w konkursie językowym „100 zmian języka polskiego na 100-lecie Niepodległej”, a także grali w towarzyską grę zręcznościową cymbergaja. Odwiedzający targi mogli też zobaczyć aktualną mapę sieci dróg ekspresowych w Polsce przygotowaną przez uczniów technikum pojazdów samochodowych. Tłem naszego stoiska była wystawa przedstawiająca udział klas mundurowych w uroczystościach związanych z Piękną Niepodległą. Dodatkową atrakcją naszej prezentacji była wizyta pana Kacpra Terlikowskiego absolwenta naszej szkoły, rajdowca - lidera grypy TEAM Terlikowski.

Wyszkowski Dzień Nauki był też okazją do ogłoszenia laureatów kilku gminnych, powiatowych i wojewódzkich konkursów, w których uczestniczyła wyszkowska młodzież.

Logowanie

Projekty

banner_ue_2.png

Współpracujemy

Kierunki kształcenia

Specjalność
elektryk
Klasy
mundurowe
Technik
informatyk
Technik
spedytor
Technik
handlowiec
Technik
elektryk
Technik
pojazdów samochodowych
Liceum ogólnokształcące
Bezpieczeństwo Publiczne
ZSZ
elektromechanik
Klasa
wielozawodowa

Partnerzy

 logo trans edu eu

kasa